تبدیل ویلچر، واکر به شخصیت های کارتونی!

«لون دیویس» و تیمی از داوطلبان در موسسه غیرانتفاعی «واکین و رولین» در کانزاس گروهی تشکیل داده اند تا تجهیزاتی که بچه های معلول نیاز دارند را به شخصیت های خیالی مورد علاقه شان تبدیل کنند. با کمک این سازمان ویلچر و واکر بچه ها تبدیل به تخت های شاهانه و وسایل نقلیه تخیلی می شود. برترین ها: «لون دیویس» و تیمی از داوطلبان در موسسه غیرانتفاعی «واکین و رولین» در کانزاس گروهی تشکیل داده اند تا تجهیزاتی که بچه های معلول نیاز دارند را به شخصیت های خیالی مورد علاقه شان تبدیل کنند. با کمک این سازمان ویلچر و واکر بچه ها تبدیل به تخت های شاهانه و وسایل نقلیه تخیلی می شود. 
این پروژه در سال 2008 آغاز شد یعنی زمانی که پسر دیویس اولین صندلی چرخدار خود را دریافت کرد. پسر سه ساله دیویس در آن زمان عاشق کارتون «وال ای» بود و دوست داشت برای جشن هالووین مثل شخصیت مورد علاقه اش لباس بپوشد، به همین خاطر دیویس تصمیم گرفت که خودش برای او یک دست لباس درست کند. در سال های بعد دیویس فهمید چطور بسیاری از شخصیت های محبوب پسرش را بسازد. در طول سال ها لباس خلاقانه تر و ایتکاری تر می شدند و بالاخره در سال 2015 دیویس کار خود را با «واکین و رولین» برای ساخت لباس های منحصربفرد و سفارشی برای بچه هایی که نیامندی های خاص دارند آغاز کرد. این موسسه خیریه با بچه هایی که قرار است سفارشات را دریافت کند کار می کند و قبل از اینکه لباس آن ها را آماده کند طرح را برایشان می فرستد تا مطمئن شود دقیقا همان چیزیست که کودک در تصور خود دارد. 
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر
ویلچر

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبدیل ویلچر، واکر به شخصیت های کارتونی!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات