برگزیدگان «پرنده آبی» و «بچه‌های آبی» معرفی می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر انتشارات علمی و فرهنگی مراسم پایانی دو جشنواره کتاب «بچه‌های آبی» و «پرنده آبی» را با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌کند.

جشنواره کتاب «بچه‌های آبی» بر اساس فراخوان این ناشر برای گردآوری و داوری آثاری با موضوع تشویق و حمایت از تولید کتاب‌های داستانی با موضوع کودکان با نیازهای خاص (معلولیت و کم توانی) و هم چنین کودکانی که در معرض آسیب‌های اجتماعی گوناگون قرار دارند (مانند کودکان کار و بچه‌های طلاق) شکل گرفت و پس از دو محله داوری در نهایت بیش از ۴۰ اثر به مرحله پایانی این جشنواره راه یافتند که در مراسم پیش رو این آثار در دو بخش کتاب‌های برتر چاپ شده و کتاب‌های برتر منتشر نشده مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

جشنواره کتاب «پرنده آبی» نیز برپایه فراخوان عام انتشارات علمی‌و فرهنگی برای گردآوری و انتشار رمان‌هایی برای کودکان شکل گرفت و در نهایت پس از دو مرحله داوری در این جشنواره نیز ۴۲ اثر به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

مراسم تجلیل از برگزیدگان این دو جشنواره با حضور علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی و جمعی از اصحاب فرهنگ روز دوشنبه ۱۰ خرداد در مجتمع فرهنگی نگین غرب واقع در خیابان آزادی ابتدای خیابان جیحون برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزیدگان «پرنده آبی» و «بچه‌های آبی» معرفی می‌شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات