طیب‌نیا چرا حکم مدیرعامل بانک ملی را امضا نمی‌کند؟

به گزارش خبرنگار مهر، با کوچ عبدالناصر همتی از بانک ملی به ساختمان قدیم بیمه مرکزی، در دو هفته اخیر بانک ملی بدون داشتن مدیرعامل همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد، این در حالی است که با انتقال همتی رئیس شورای عالی بانک‌ها هم بدون متولی شد.  

طی دو هفته اخیر سرپرستی بانک ملی به محمدرضا حسین زاده سپرده شده، از سوی دیگر جمال دامغانیان که یکی از اعضای اصلی هیات مدیره بانک ملی بود، چندی پیش به دلیل بازنشستگی از این بانک رفته و در حال حاضر بانک دولتی ملی تنها با ۳ عضو هیات مدیره و یک سرپرست اداره می شود.

با توجه به این شرایط و تعداد کم اعضای هیات مدیره، برگزاری جلسه توسط هیات مدیره بانک امکان‌پذیر نیست. در عین حال علی طیب نیا وزیر اقتصاد به عنوان رئیس مجمع عمومی بانک ملی ایران باید حکم مدیرعامل جدید بانک ملی را امضا کند.

با این وجود و با گذشت دو هفته از بلاتکلیفی بانک ملی، هنوز طیب نیا حکمی برای مدیرعاملی بانک ملی امضا نکرده است. البته طی این مدت گزینه های مختلفی در محافل اقتصادی و بانکی برای مدیرعاملی بانک ملی مطرح شده اما هنوز هیچیک از آنها مورد موافقت نهایی و قطعی قرار نگرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طیب‌نیا چرا حکم مدیرعامل بانک ملی را امضا نمی‌کند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات