برگزاری چهل و سومین مجمع کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگار مهر، برای برگزاری چهل و سومین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک از محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان به عنوان یکی از اعضای مجمع در کنار دیگر اعضا دعوت شده است. این مجمع از ساعت ۹ صبح فردا در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و با ریاست کیومرث هاشمی آغاز خواهد شد. 

در جریان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گزارش عملکرد این کمیته از مجمع قبلی تا به امروز توسط شاهرخ شهنازی به عنوان دبیر کل ارائه خواهد شد.  همچنین فضل الله باقرزاده، سرپرست آکادمی ملی المپیک نیز در مورد فعالیت های این آکادمی در دوره مدیریتش گزارش کاملی را مطرح خواهد کرد. ضمن اینکه بخشی از مجمع هم به گزارش اصغر رحیمی به عنوان سرپرست کاروان ورزش ایران از آخرین وضعیت این کاروان برای حضور در المپیک ریو اختصاص دارد.

در جریان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک،خزانه دار این کمیته طی گزارشی، مسائل مالی این کمیته را تشریح می کند و محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک که عضو مجمع نیز است، وضعیت کاروان پارالمپیکی ایران را گزارش می دهد. 

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری چهل و سومین مجمع کمیته ملی المپیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات