روزنامه خبر ورزشی و سایت دانا مجرم شناخته شدند

علی اکبر کسائیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران،گفت: یکی از پرونده های مورد بررسی،شکایت از سایت خبری دانا به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و افترا بود که در هر دو مورد اتهامی این سایت خبری،با اکثریت آراءمجرم شناخته شد.

وی افزود: این پرونده در شعبه 3به ریاست قاضی کاشانکی بررسی شد که اعضای هیئت منصفه به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف دانسته شد.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران همچنین از بررسی پرونده شکایت از روزنامه خبر ورزشی خبر داد و گفت: اتهام این پرونده، نشر مطالب خلاف واقع بود که این روزنامه با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و در ضمن اعضای هیئت منصفه مطبوعات متهم را مستحق تخفیف دانست.

کسائیان افزود: پرونده خبرگزاری ورزش نیز یکی دیگر از پرونده ها بود که در ابتدای جلسه شاکی اعلام رضایت کرد.

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزنامه خبر ورزشی و سایت دانا مجرم شناخته شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات