رونق فضای کسب و کار با اجرای قانون رفع موانع تولید محقق می شود

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمود دلپسند روز یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: این کارگروه به ‌منظور بررسی، تبادل‌نظر و هماهنگی برای حل موانع واحد‌های تولیدی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه 2 سال از عمر تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید می گذرد، تصریح کرد: در این مدت، عمده ترین مشکلات واحدهای تولیدی اعم از حوزه بانک ها و سرمایه در گردش، بدهی های معوقه، امور مالیاتی و مشکلات با دستگاه های خدمات رسان مورد بررسی قرار گرفته است.
دلپسند خاطرنشان کرد: فعال سازی واحدهای تولیدی راکد و حمایت از واحدهای تولیدی زیر یکصد نفر کارگر و واحدهای تولیدی احداثی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد از مهم ترین اولویت های این کارگروه و محور تصمیم گیری است.
وی اظهار داشت: واحدهای تولیدی بدانند که از آنها در این کارگروه حمایت خواهیم کرد اما از تمام این واحدهای تولیدی انتظار داریم تا امکانات وبرنامه های خود را به طور شفاف ارایه دهند.
دلپسند افزود:با توجه به اینکه اگر بانک ها ناگزیر به اجرایی کردن وثیقه واحدهای تولیدی شوند تا زمانی که این ابزارها و املاک واحدها، تبدیل به نقدینگی نشود کنترل جرائم آنان محفوظ است که این مساله باعث متضرر شدن واحدهای تولیدی می شود.
وی خاطرنشان کرد: برای حمایت از واحدهای تولیدی، نامه ای در قالب پیش نویس برای ارایه به دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور آماده کرده ایم تا این جرائم حذف شود که امیدواریم سریع تر نهایی شود.
7184/1744

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونق فضای کسب و کار با اجرای قانون رفع موانع تولید محقق می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات