نخستین گروه دانشجویان دکتری ریاضی دانشگاه شهرکرد از رساله خود دفاع کردند

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روش های نقطه درونی برای حل مسائل مکمل خطی و مسائل بهینه سازی مخروطی، مسئله‌ی مکمل خطی افقی (P*K) روی حاصل‌ضرب دکارتی مخروط‌های متقارن و روش‌های نقطه درونی برای برخی از زیرمسائل آن و روش‌های نقطه درونی اولیه- دوگان در یک همسایگی وسیع از مسیر مرکزی برای مسائل بهینه‌سازی مخروطی متقارن عناوین رساله های دکترای دفاع شده توسط محمد پیرحاجی، سودابه اسدی دزکی و مرضیه صیادی شهرکی با راهنمایی دکتر حسین منصوری و دکتر مریم زنگی آبادی بوده است.
نتایج حاصل از این تحقیقات در مجلات علمی پژوهشی معتبر ملی و بین المللی انتشار یافته است.
هم اکنون 11 نفر در مقطع دکتری و 60 نفر در مقطع کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی دانشگاه شهرکرد مشغول به تحصیل هستند و پیش بینی می شود در ترم آینده، تعداد دانشجویان مقطع دکتری طبق سیاست های وزارت علوم افزایش پیدا کند.
به گزارش ایرنا، افزون بر 8 هزار و 200 دانشجو درمقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه شهرکرد مشغول تحصیل هستند.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین گروه دانشجویان دکتری ریاضی دانشگاه شهرکرد از رساله خود دفاع کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات