مستندسازی، حلقه مفقوده فعالیت روابط عمومی ها

به گزارش ایرنا ، مهدخت بروجردی علوی روز یکشنبه در آیین پایانی، اولین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور و همچنین تجلیل از خبرنگاران برتر این منطقه در گرگان، اضافه کرد: بی توجهی به مستند سازی و نبود مدارک کافی برای جریان ها و اتفاقات رخ داده در درون سازمان ها، منجر به بروز آسیب های جدی در ارایه گزارش و عملکرد به مراجع بالاتر است.
وی بیان کرد: روابط عمومی دستگاه های دولتی بیش از آن که به فکر توسعه روابط درون سازمان خود باشند به دنبال جلب توجه برون سازمانی بوده و از تقویت روابط درون سازمان خود غافل هستند.
مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: روابط عمومی های ادارات می توانند با انجام نظرسنجی های گوناگون و گسترش دید و بازدید های درون سازمان به افزایش انگیزه کارکنان در مسیر بهره وری بیشتر کمک کنند.
بروجردی ادامه داد: موفقیت هر ارگان و سازمانی، منوط به ارتقای جایگاه روابط عمومی و عقب نماندن این بخش موثر و مهم از فناوری های روزآمد است.
رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هم گفت: در دنیای کنونی که شبکه های مجازی مبتنی بر تلفن همراه تمام سامانه های اطلاع رسانی را تحت شعاع خود قرار داده اند، برای عقب نماندن از قافله پیشرفت، هر ارگان و سازمانی نیاز به شناخته شدن و نیز تعالی جایگاه روابط عمومی دارد.
علی نجفی نژاد افزود: یکی از مشکلاتی که در روابط عمومی های ادارات جدی گرفته نمی شود، بی توجهی به ارایه اخبار درست به رسانه ها بوده و لازم است با هدف جلوگیری از بروز شایعات، شفاف سازی در خبرها بیش از پیش جدی گرفته شود.
وی اضافه کرد: مدیران روابط عمومی در برخی ادارات سرگردان نشر اخبار هستند و نمی دانند کدام خبر را باید در چه رسانه ای منتشر کنند که دلیل اصلی آن، مبهم بودن جایگاه روابط عمومی است.
در اولین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور و همچنین تجلیل از خبرنگاران برتر این منطقه بیش از 400 اثر در بخش های گوناگون به دبیرخانه ارسال شده است.
در بخش روابط عمومی 260 اثر در 10 حوزه و در بخش خبرنگاران بالغ بر 140 اثر به دبیرخانه رسیده است.
در این آیین در بخش روابط عمومی ها 12 اثر و در بخش خبرنگاران 8 اثر برتر شدند، همچنین به طراح لوگوی جشنواره نیز جایزه ای اهدا شد.
3091/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مستندسازی، حلقه مفقوده فعالیت روابط عمومی ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات