چگونه بدون وزن کم کردن لاغر تر به نظر برسیم؟

ایران مطلب : دوست دارید بدون رفتن به باشگاه لاغر تر به نظر برسید؟ معلومه که دوست دارید! اگر تمایل به برنامه ریزی دارید، راه های زیادی وجود دارند که می توانید توسط آنها، بدون نیاز به رژیم های سریع خطرناک و جراحی های پلاستیک شدید، آنی جذاب به نظر بیایید. در زیر روش هایی برای لاغر تر به نظر رسیدن، پیشنهاد شده اند:بخش ا: چه چیزی بپوشید ۱- لباس های اندازه ی بدنتان بپوشید

همیشه باید با پوشیدن لباس اندازه ی بدنتان شروع کنید. لباس هایی که برایتان کوچک یا بزرگ هستند، چاق تر نشانتان می دهد. لباس نباید تنگ باشد، زیرا باعث جلب توجه به سلول های چربی بدنتان می شود. هم چنین لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا اضافه نمودن حجم و پوشاندن حالت بدن باعث این خیال می شود که بدنتان بزرگ تر از آنچه که نشان می دهد است. در عوض لباسی بپوشید که اندازه ی بدنتان باشد: لباسهایتان باید بدون فشردن بدنتان، آن را به آرامی در آغوش بگیرد.

۲- صرف نظر از جنسیت تان کفش پاشنه دار بپوشید

هنگامی که کفش پاشنه دار به پا می کنید، حالت بدنتان به صورت طبیعی با (چرخیدن لگن و کمک به صاف نگه داشتن پشت و شانه ها) تغییر می دهد. هم چنین پاهایتان را بلند می کند و بدنتان را به همان نسبت لاغر تر نشان می دهد. اگر مرد هستید، کفش های رسمی زیادی در بازار موجود اند که پاشنه های کوچکی دارند، با استفاده از این نوع کفش ها از بخش کوچکی از این ویژگی ها بهره ببرید.

۳- لباسی کمر دار بپوشید

راه ساده ای که با استفاده از آن فورا لاغر تر به نظر می رسید، پوشیدن لباس هایی است که توجه ها را به کمر طبیعی (باریک ترین قسمت کمر) جلب می کند. لباس های اندازه ی تن بپوشید که کمرشان جمع می شود با استایل هایی مانند کمربند، طرح های مختلف، یا تکه که  توجه ها را به کمر جلب می کنند.

به عنوان مثال، پیراهن هایی که کمرشان جمع و چروک می شود، شما را کوچکتر نشان می دهند. ۴- لباس هایی انتخاب کنید که بر سینه و پایین تنه تان تمرکز کنند

با تمرکز بر سینه و پایین تنه تان کمرتان را باریک تر نشان دهید. بلوز، دامن، و پیراهن هایی بپوشید که در قسمت پایین تنه پف دارند (اگر مرد هستید، سعی کنید هر وقت می توانید، پیراهنتان را داخل شلوارتان نکنید). هم چنین بد نیست لباس هایی بپوشید که سینه تان را برجسته تر می نمایند. خانم ها می توانند بلوز هایی بپوشند که در قسمت جلویی چروک و موج دار اند.

۵- سراغ لباس های برش دار بروید

در قسمت هایی از بدنتان که از آنها احساس نارضایتی دارید، با استفاده از برش می توانید خطای دید ایجاد کنید. سجاف دامن، کت، و انواع دیگر پوشش، نحوه ی دیده شدن تان را تغییر می دهند. در کل بر روی باسن، قفسه ی سینه، و کمر به دنبال خطوط مواج و برش باشید.

برای مثال از پوشیدن لباس های کلیشه ای توریست ها خودداری کنید، چرا که اکثر این لباس ها بهتان حجم و خطوط برش بد اضافه می کنند. شلوارک های بلند و گشاد و دامن های ماکسی هیچ کمکی بهتان نمی کنند.شلوار های بوت کات و راسته، بهترین انتخاب برای اضافه کردن خطوط هستند. خانمها هم چنین می توانند دامن های جذب تا روی زانو بپوشند. در زمستان نیز دامن های جذب را با جوراب شلواری مات ترکیب کنید. این جوراب شلواری ها پا ها را (با هر شکل و اندازه) لاغر و بلند تر نشان می دهند. ۶- زیورآلات زیبا و جذاب بیابید

زیورآلات هماهنگ با لباس هایتان را با دقت انتخاب کنید. زیورآلات به خصوصی دید افراد را نسبت به شما تغییر می دهد و باعث می شود در نگاه آنها از آن چه که هستید لاغر تر و قد بلندتر به چشم بیایید. گردن بند های بلند به سادگی ظاهری قد بلند و لاغر ایجاد می نمایند. زیورآلات بزرگ، مانند دستبند های بزرگ با رنگ های براق توجه ها را به مچ لاغرتان جلب می کنند و باعث می شوند بدنتان نیز به همان نسبت کوچکتر به نظر رسد.

گوشواره و تل مو نیز حواس ها را از قسمت هایی از بدنتان را که دوست ندارید، پرت می کنند. مخصوصا اگر احساس می کنید سرتان در مقایسه با سایر قسمت های بدنتان کوچک به نظر می رسد.
۷- از رنگ ها و طرح های مناسب برای ایجاد وهم بدن لاغر تر استفاده کنید

از رنگ ها و طرح ها نیز می توانید برای ایجاد ظاهر لاغر تر استفاده کنید. البته توصیه ی استاندارد، صادقانه ترین است: مشکی بپوشید. مشکی دوستتان است. مشکی و سایر رنگ های تیره، میزان سایه های قابل رویت روی بدنتان را کاهش می دهند. این امر باعث ایجاد خطای دید و در نتیجه لاغر تر به نظر رسیدنتان می شود. هم چنین باعث ایجاد یک خط عمودی بلند می شود. این رنگ را با تاکید و استفاده از زیورآلات بر کمر، مچ، و پا هایتان ترکیب نمایید. این کار باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. تعدادی پیشنهاد طرح نیز در زیر آورده شده است:

یکی دیگر از توصیه های استاندارد: از راه راه های عمودی استفاده کنید. راه راه های باریک عمودی نیز باعث ایجاد خطای دید (باعث می شود که دو طرف بدنتان به هم نزدیک تر دیده شوند) و لاغر تر به نظر رسیدن تان می شود.از پوشیدن لباس های طرح دار (هر طرحی) نیز خودداری نمایید، چون که باعث می شوند بزرگ تر به نظر برسید. ۸- نقاط مشکل دار را با رنگ بپوشانید

اگر دوست ندارید سر تا پا مشکی بپوشید، نقاط مشکل دار را با رنگ های تیره بپوشانید. از فرم پاهایتان راضی نیستید اما بالا تنه تان را دوست دارید؟ پاهایتان را با شلوار یا دامن مشکی اندازه ی تن تان بپوشانید و یک تاپ یا بلوز با رنگ شاد و براق تن کنید. برای مخفی کردن بازو یا کمر بزرگ، یک کت مشکی خوش دوخت انتخاب کنید و پایین تنه تان را با یک دامن یا شلوارک شاد نشان دهید.

۹- بلوزهای یقه هفت بپوشید

یک شگرد عالی برای لاغرتر به نظر رسیدن پوشیدن لباس‌های یقه هفت است. این لباس‌ها بخش بیشتری از گردن شما را نشان می‌دهند و موجب بلندتر به نظر رسیدن گردن‌تان و در کل لاغرتر و کشیده‌تر به نظر رسیدنتان می شود. لباس‌های یقه اسکی و همچنین گردنبند کوتاه، گردن شما را کوتاه‌تر به نظر می رساند.

۱۰- روسری‌تان را آویزان کنید

حتی رنگ روسری و شیوه بستن آن در قد بلند به نظر رسیدنتان کمک می‌کند. توصیه ما به شما این است که به سراغ خرید روسری‌هایی بروید که رنگ‌های تیره‌تری دارند. همچنین روسری را روی‌ سرتان نپیچانید. روسری‌ هایی که به سمت پایین آویزان شده باشند، قد شما را بلندتر جلوه می‌دهند.

۱۱- از گن استفاده کنید

گن ها لباس های بسیار کشی هستند که بنا به مصرف به صورت شلوارک، تاپ، یا یکسره تولید می شوند. فکر می کنید شکمتان بزرگ است؟ گن بپوشید. از پاهایتان ناراضی هستید؟ گن بپوشید. برای مخفی کردن هر قسمت از بدن تان که باب میل تان نیست می توانید از گن استفاده کنید.

بخش ۲: بدنتان را تنظیم کنید

۱- درست بایستید. درست ایستادن شکمتان را به داخل می برد و باعث می شود حداقل ۵ کیلو لاغر تر به چشم بیایید. پشتتان را صاف نگه دارید و شانه هایتان را به عقب بکشید. اگر به ایستادن در حالت نادرست عادت دارید، ممکن است ایستادن در این حالت راحت نباشد، ولی این حالت از نظر بصری تغییر زیادی ایجاد می نماید.

۲- چانه تان را بالا نگه دارید.  علاوه بر صاف ایستادن، چانه تان را نیز بالا نگه دارید. این کار از شکل گرفتن غبغب جلوگیری می کند (و در عوض باعث پخش شدن چربی در صورتتان می شود) و باعث می شود کلا لاغر تر به نظر برسید. داشتن غبغب باعث می شود سنگین تر از آنچه که هستید به نظر برسید.

۳- اعضای بدنتان را تنظیم کنید. به یک صفحه از یک مجله ی مد با دقت نگاه کنید. ببینید که چه حالت های دست و پا بدن را لاغر تر نشان می دهند. هم چنین با گرفتن تعدادی عکس از خودتان، زیبا ترین ژست عکستان را پیدا کنید.

۴- غذاهای شور و نفاخ نخورید. هنگامی که نمک زیادی وارد بدنتان می شود، بدن سعی می کند با جذب آب بیشتر، نمک را جبران نماید. این فرآیند باعث پف کردن بدنتان و چاق به نظر رسیدنتان می شود (حتی اگر خیلی لاغر باشید).

هم چنین برخی از مواد غذایی هنگام هضم تولید گاز می کنند که ظاهرتان را پف کرده و تپل نشان می دهد.


لباس هایی که باید داشته باشید

باید این لباس ها را بی برو برگرد در کمد لباس تان داشته باشید.

جلیقه

این قلم ساده می تواند به سادگی ۵ کیلو لاغر تر نشان تان دهد. جذب بدنتان می شود و قسمت پایینی اش کمربند تان را می پوشاند و کمرتان را باریک تر نشان می دهد.

شلوار بوت کات

این شلوارها نیز کمرتان را باریک نشان می دهند و با دمپای جزئی پاهایتان را کشیده تر نشان می دهد. این شلوار را با پیراهن یقه تیره و یک کت جذب بپوشید.

لباس هایی که نباید بپوشید

تا جای ممکن از این چاق کننده ها فاصله بگیرید.

کراوات های ناخوشایند

این کراوات ها توجه بیننده را به جاهایی که نباید جلب می کنند؛ مثل شکمتان. در عوض پیراهن های ساده و یا راه ریز را با کراوات هایی که طرح های بزرگ و تکراری، مثل درخت نخل دارند، ست کنید.

راه های افقی

هر جوری که راه های افقی را بپوشید، سلول های چربی تان را برجسته تر می کند و چاق نشانتان می دهد. ناراحت نشوید، این لباس ها بر تن هیچکس زیبا نیست. حتی مردان با دور کمر ۹۰٫

توصیه هایی برای افراد سایز بالا:

مردان

دکمه‌های پیراهن را تا انتها و بالا نبندید.ساعت باریک به مچ نبندید.بلوز حجیم و یقه اسکی نپوشید.شلوارهای تنگ نپوشید.

زنان

کت و ژاکت بلند با دکمه‌های باز بپوشید.از روسری شالی استفاده کنید.گردنبند دراز شما را لاغرتر نشان می‌دهد.ژاکت بلند بدون اپل بپوشید.

[ منبع این خبر سایت ایران-زندگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چگونه بدون وزن کم کردن لاغر تر به نظر برسیم؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات