ساخت انیمیشنی به سبک «فوتبالیست‌ها» با موضوع هندبال


محمد برومند سرپرستی تیم نویسندگان اندیشه «تام تام» را که به زعم او به انیمیشن «فوتبالیست‌ها»ی ساخت ژاپن پهلو خواهد زد، برعهده دارد.
به گزارش ایسنا، انیمیشن 50 قسمتی «تام تام» ویژه مخاطبان نوجوان است که بناست در 50 قسمت 20 دقیقه‌ای از تلویزیون پخش شود.بنا به گفته برومند موضوع محوری این انیمیشن ورزش هندبال است و دانش آموزان مدارس تا مرحله شکل‌گیری تیم ملی آن را پیش می‌برند.برومند گفت: این انیمیشن به نوعی به انیمشن «فوتبالیست‌ها» پهلو خواهد زد با این تفاوت که در آن به مسائل و مشکلات نوجوانان ایرانی توجه شده است؛ یعنی اگر چه به لحاظ ساختاری این انیمیشن با انیمیشن فوتبالیست‌های ساخت ژاپن شباهت‌هایی دارد اما مسائل و مشکلات نوجوانان ایرانی را ترسیم می‌کند.
او تاکید کرد: در جامعه تا این لحظه عمده انیمشن های تولیدی مختص کودکان بوده است و ما بنا داریم در با ساخت این انیمیشن که زیر نظر مرکز گسترش فیلمنامه سازمان صداو سیما تولید خواهد شد کار باکیفیتی را به مخاطبان عرضه کنیم.
معصومه زهره ای و زیبا گرجی از اعضای تیم نویسندگان این مجموعه هستند و هنوز کارگردان آن مشخص نشده است.انتها ی پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت انیمیشنی به سبک «فوتبالیست‌ها» با موضوع هندبال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات