خوروش: گروه سپاهان آسان تر است

سرپرست سپاهان پس از انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و شناخت حریفان ایرانی عقیده دارد تفاوت چندانی بین تیم های حاضر در این رقابت ها نیست. ورزش سه: سرپرست سپاهان پس از انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و شناخت حریفان ایرانی عقیده دارد تفاوت چندانی بین تیم های حاضر در این رقابت ها نیست.

خوروش گفت: تیم ها تقریبا در یک سطح هستند و نمی شود گفت کدام تیم بهتر است و کدام تیم بدتر چون تیمی را در گروه ها می بینید که پارسال در لیگشان سوم بوده اما امسال در جایگاه اول قرار دارد. به طور ظاهری اگر بخواهم به گروهی که ما در آن قرار داریم، من فکر می کنم در گروه خوبی نسبت به تیم های دیگر قرار داریم.

خوروش: گروه سپاهان آسان تر است

سرپرست سپاهان در پاسخ به این سوال که کدام گروه ایرانی سخت ترین گروه است گفت: به نظر من سخت ترین گروه، گروه تراکتور است. گروه ما گروه خوبی است و تعادل دارد چون النصر در امارات به آن صورت قهرمان نیست و تیم دوم جدول رقابت هایشان است و لوکوموتیو هم تیم سوم ازبکستان و تیم الاتحاد هم تیم چهارم عربستان است و به همین دلیل من فکر می کنم رقابت سختی نخواهیم   داشت.

خوروش در پایان گفت: 2 بازیکن خارجی مان به تیم بازمی گردند و یکی، دو بازیکن خوب هم در نیم فصل به تیم ما اضافه می شوند و امیدوارم با این تغییرات تیم خوبی را ببنیدیم و زنگ تفریحی برای تیم های دیگر نباشیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « خوروش: گروه سپاهان آسان تر است » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات