اقبال نوشت‌افزار اسلامی ایرانی به سمت استفاده از کاغذ تولید داخل

نوشت‌افزار مجمع نوشت‌افزار اسلامی ایرانی در نظر دارد تا بخش عمده‌ای از کاغذ مورد نیاز برای تولیدات خود را به شرط وجود کیفیت لازم، از کاغذ تولید داخل تأمین کند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی چند سالی است که کار خود را با هدف تولید نیاز داخلی از طریق تولیدکنندگان داخلی و ترویج نمادهای اسلامی و ایرانی در بین دانش‌آموزان از طریق نوشت‌افزارهای تولید شده، آغاز کرد. حرکتی که چند سالی است کار خود را شروع کرده اما در این میان با مشکلات متعددی مواجه است؛ از عدم هماهنگی مسئولان و نهادهای مختلف با یکدیگر گرفته تا بازار داغ نوشت‌افزارهای دیگر کشورها مانند چین.

مجمع نوشت‌افزار اسلامی ایرانی طی سال‌های گذشته تلاش داشته تا با ارتقای کیفیت تولیدات خود و با استفاده از نمادهای جدید ایرانی اسلامی، راه را برای رقابت هموارتر و توجه خانواده‌ها را به این سمت بیشتر جلب کند. این مجمع در برنامه سال جدید خود، استفاده از کاغذ تولید داخل را در دستور کار خود قرار داده است.

سعید حسینی، مدیر مجمع نوشت‌افزار اسلامی ایرانی، در گفت‌وگو با تسنیم، از برنامه‌ریزی این مجمع برای استفاده از کاغذ ایرانی خبر داد و گفت: در حال حاضر به بررسی این برنامه می‌پردازیم. نمونه‌های اولیه را دریافت کردیم و مشغول بررسی کیفیت این دسته از کاغذهای تولید داخل هستیم.

وی کیفیت کاغذ در بخش تولید نوشت‌افزار را مهم ارزیابی کرد و افزود: نوع رنگ و کیفیت کاغذ در تولید دفاتر دانش‌آموزان مهم است. اگر کیفیت کاغذ تولید داخل به آن درجه برسد که بتوان در دفاتر مشق از آن استفاده کرد، این کار را خواهیم کرد.

حسینی با بیان اینکه استفاده از تولید داخلی در راستای نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب است، یادآور شد: با توجه به تفاوت‌های سنی در مخاطبان نوشت‌افزار، شاید نتوان در همه تولیدات از این دسته از کاغذها استفاده کرد، اما اگر کیفیت لازم را دارا باشد، بخش عمده‌ای از تولیدات با این کاغذ تأمین خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقبال نوشت‌افزار اسلامی ایرانی به سمت استفاده از کاغذ تولید داخل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات