گردهمایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک در حمایت از کودکان کار

گردهمایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک در حمایت از کودکان کار فرهنگ > سینما - گردهمآیی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک برای طراحی و تولید لباس با الهام از نقاشی کودکان کار، در حمایت از کودکانی که به اجبار دنیای شیرین کودکی را رها کرده و به کار گرفته شده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،دیروز و امروز باغ درمان میزبان نمایشگاه طراحی لباس با الهام از نقاشی کودکان است. این بار طراحان لباس به جای الهام گرفتن از نقوش سنتی و یا ترند فصل به سراغ طراحی های کودکان کار رفته اند و به حمایت از آن ها و به نشان اعتراض دست به طراحی و خلق آثاری زده اند که نشانگر نگاه آن ها و آرزویشان برای همه کودکان است که کاش دنیای امنی داشته باشیم برای تحصیل، امنیت و شادی همه آن ها.
عواید این نمایشگاه به بچه های کار اختصاص یافته است و باعث خوشحالی است که شاهد حمایت تولید کنندگان ایرانی از این ایده و طراحی هستیم. سارک به عنوان اسپانسر برنامه، با چاپ نقاشی کودکان بروی تی شرت های خود قدمی مثبت در جهت معرفی این ایده و پا گذاشتن آن به عرصه تولید انبوه برداشته است که با استقبال خوب شرکت کنندگان در نمایشگاه روبرو شده است.
گروه طراحان ایرانی - مد ایرانی با هدف ارائه کلکسیون، برگزاری نمایشگاه های متعدد با موضوعات اجتماعی و تولید انبوه گرد هم آمده اند تا خانه طراحان مد و لباس ایرانی را بسازند. طراحانی صاحب سبک که با انتخاب موضوعات مختلف به روش خود مشغول به فعالیت هستند تا با به کارگیری خلاقیت به دور از کپی برداری، معرف لباس ایرانی و طراح ایرانی باشند.
امید است که شاهد فعالیت این عزیزان در عرصه بین الملل و معرفی مد ایرانی از طریق طراحان خلاق باشیم.

58245

کلید واژه ها: نقاشی - هنرهای تجسمی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گردهمایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک در حمایت از کودکان کار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات