ارسال دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی ۹۶-۹۵

به گزارش خبرگزاری مهر، علی زرافشان در خصوص پروژه مهر سال تحصیلی جدید، افزود: دستورالعمل پروژه مهر سال ۹۶-۹۵ ارسال شده است و در این پروژه مثل سال‌های گذشته کارگروه‌هایی برای بخش‌های مختلف مانند نیروی انسانی، آماده سازی فضا و تجهیزات و کتاب‌های درسی پیش‌بینی شده است.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی ۹۶ -۹۵ ارسال شده است و در این پروژه مثل سال‌های گذشته کارگروه‌هایی برای بخش‌های مختلف مانند نیروی انسانی، آماده سازی فضا و تجهیزات پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان كرد: امسال در پروژه مهر به دو موضوع تأکید بیشتری کرده‌ایم، اول استقرار پایه دهم است که در سال تحصیلی جدید اتفاق می‌افتد؛ با استقرار پایه دهم ساماندهی مجدد فضای دوره دوم متوسطه با توجه به تغییر ترکیب جمعیت دانش‌آموزی مطرح می‌شود.

زرافشان با بیان اینکه بحث ساماندهی نیروی انسانی دچار تغییر می‌شود، تاکید کرد: در پروژه مهر با توجه به برنامه‌هایی که آموزش و پرورش برای توسعه پیش‌دبستانی دارد، تأکید ویژه در دوره پیش‌دبستانی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارسال دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی ۹۶-۹۵» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات