۱۵۰ رشته کاردانش در دوره دوم متوسطه ارائه می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی نوید ادهم با اشاره به مصوبه جلسه ۹۲۶ شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر تصویب عناوین رشته ها، جداول مواد درسی و ساعات تدریس هفتگی شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش و مصوبه ۲۲۵ کمیسیون برنامه درسی و تربیتی این شورا، اظهار کرد: جدول عناوین رشته های مهارتی شاخه کاردانش و ساعات استاندارد های مهارتی پس از بحث و بررسی در کمیسیون برنامه های درسی و تربیتی به تصویب رسید.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش افزود: در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش  و برنامه درسی ملی جدول عناوین رشته های مهارتی شاخه کاردانش و ساعات استانداردهای مهارتی در کمیسیون برنامه های درسی و تربیتی شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده است.

وي تاکید کرد: ۱۵۰ رشته کاردانش در دوره دوم متوسطه شاخه کاردانش ارائه می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۵۰ رشته کاردانش در دوره دوم متوسطه ارائه می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات