کاهش ۲۵ درصدی کشته شدگان حوادث کار در استان کرمانشاه

آرتین کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر، از کشته شدن نفر ۴۷ نفر در استان کرمانشاه بر اثر حوادث کار طی سال گذشته خبر داد.

مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه افزود: همچنین طی سال ۹۴ تعداد ۶۱۰ نفر نیز به دلیل حوادث ناشی از کار در استان کرمانشاه مجروح شدند.

وی با اشاره به سیر نزولی کاهش تلفات و مجروحین حوادث کار در استان کرمانشاه تصریح کرد: آمارهای سال ۹۴ بیانگر کاهش تلفات و مجروحان حوادث کار در استان نسب به سال ۹۳ است.

کمالی افزود: در سال گذشته تعداد ۱۶ زن و ۵۹۴ مرد در استان کرمانشاه به دلیل حوادث کار و کارگاهی زخمی شدند که نسبت به مدت مشابه در نسبت سال ۹۳ کاهش ۶.۱۴ یافته است.

وی افزود: در سال ۹۳ تعداد ۷۱۵ نفر  شامل ۱۵ زن و ۷۰۰ مرد در استان کرمانشاه به دلیل حوادث کار مجروح شدند.

کمالی بیان کرد: در سال گذشته کشته شدگان حوادث کار در استان ۴۷ نفر و شامل ۱ زن و ۴۶ مرد گزارش شد که نسبت به سال ۹۳ و با آماری شامل ۶۳ نفر و همگی مرد، کاهشی ۲۵ درصدی دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش ۲۵ درصدی کشته شدگان حوادث کار در استان کرمانشاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات