صادرات میعانات گازی در پایتخت انرژی کشور بدون توقف انجام می‌شود

غلامعباس حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پایانه نفتی عسلویه تنها پایانه‌ای است که می تواند به صورت شبانه روزی عملیات پهلودهی و بازکردن کشتی‌ها را از کنار گوی شناور انجام دهد که این موضوع نشان از توانمندی متخصصان بومی شرکت پایانه های نفتی ایران دارد.

رئیس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های جاری پایانه عسلویه، بارگیری و تحویل محموله‌های میعانات گازی است.

حیدری درباره تجربه عملیاتی کارکنان شرکت پایانه‌های نفتی ایران خاطرنشان کرد: تجربه بالا در عملیات‌های شبانه‌روزی کارکنان این شرکت در شرایط دفاع مقدس، تحریم‌ها و پسا تحریم در زمینه خدمات دریایی و فعالیت های تخصصی سبب شده تا کارکنان این پایانه در همه شرایط بتوانند عملیات پهلودهی و تحویل محموله های صادراتی را انجام دهند.

حیدری با اشاره به فعالیت‌های شرکت پایانه های نفتی ایران برای تعمیر دوره‌ای گوی های شناور در پایانه میعانات گازی عسلویه، گفت: تشخیص و تعمیر قسمتهای آسیب دیده، تعیین درصد پوسیدگی و ارائه دستورعمل های اجرایی یک فرآیند فنی و عملیاتی بسیار مهم است که از سوی کارشناسان شرکت پایانه های نفتی ایران انجام می شود.

حیدری اضافه کرد: حصول اطمینان از سلامت کارکرد گوی شناور هنگام سرویس دهی به مشتریان نفتی یکی از مهمترین دستاوردهای مهم شرکت پایانه های نفتی ایران است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صادرات میعانات گازی در پایتخت انرژی کشور بدون توقف انجام می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات