دشمن به دنبال بر هم زدن اقتدار داخلی ایران است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین صفارهرندی پیش از ظهر یکشنبه در جمع روحانیون خراسان جنوبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: مفاد برجام دو و سه این است که پر  و بال پروازکنندگان اوج را پایین بکشند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال فریب دادن ایران است، افزود: به همین منظور است که می گوید اگر خواستار رفع تحریم از ایران هستید، به برجام دو و سه تن بدهید.

صفارهرندی در توضیح برجام دو، اظهار کرد: در این برجام دشمن خواستار سلب موشک ها و تاسیسات هوایی از ایران شده است.

وی با بیان اینکه در برجام سه نیز دشمن بیان کرده است که ایران در قبال رفتار ها و اقدامات دشمن حق دفاع از خود را ندارد، افزود: بنابراین باید همه به دنبال فرمایشات رهبری پیرامون جهاد کبیر باشیم.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: رهبری در فرمایشات خود جهاد کبیر را از تکالیف ما دانسته و فرمودند در برابر تحقیر شدن نیز جهاد کنید.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر کمتر به جهاد کبیر پرداخته شده است، اظهار کرد: جهاد اکبر مجاهده با نفس و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمن است.

هرندی با اشاره به توطئه های دشمن علیه ایران، بیان کرد: آمریکا توان مقابله با ایران را نداشته، بنابراین از طریق نفوذ و تخریب اذهان عمومی به دنبال ایجاد جنگ نرم است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال بر هم زدن اقتدار داخلی ایران است، افزود: دشمنان نظام با اصل حکومت اسلامی و ولایت فقیه نیز مشکل داشته و به دنبال تخریب آن ها است.

صفارهرندی حکومت ولایت فقیه را بالاترین میراث امام (ره) دانست و اظهار کرد: در شرایط کنونی، حذف ولایت فقیه یکی از برنامه های دشمن است.

وی در پایان به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ گفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمن به دنبال بر هم زدن اقتدار داخلی ایران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات