هیئت‌های ورزشی شهرستان کوثر ساماندهی شود

هیئت ورزشی فرماندار شهرستان کوثر گفت: باید بخش ورزش شهرستان کوثر و فعالیت هیئت‌های ورزشی این شهرستان ساماندهی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علیرضا علیپور پیش از ظهر امروز در جلسه هیئت‌های ورزشی شهرستان کوثر اظهار داشت: شهرستان کوثر و جوانان و نوجوانان این شهرستان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار بالایی در حوزه فعالیت‌های ورزشی دارند و باید تلاش کنیم تا این توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها شکوفا شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر زمینه و بستر توسعه کمی در حوزه ورزش شهرستان فراهم است، گفت: باید ورزش شهرستان به شکل کیفی نیز توسعه و گسترش یافته و زمینه برای این امر فراهم شود که لازمه این امر توجه ویژه به ورزش شهرستان است.

علیپور توسعه فعالیت‌های ورزشی و پیشرفت لازم در بخش ورزش شهرستان را راهکار داشتن جامعه‌ای پویا، ساداب و سالم دانست و تصریح کرد: برای دستیابی به این مهم باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و با شناسایی اولویت‌ها تلاش کنیم تا برنامه‌محور به سمت اهداف مورد نظر حرکت کنیم.

فرماندار شهرستان کوثر با اشاره به فعالیت هیئت‌های ورزشی در شهرستان کوثر بیان کرد: باید بخش ورزش شهرستان کوثر و فعالیت هیئت‌های ورزشی این شهرستان ساماندهی شود تا بتوانیم شاهد اجرای برنامه‌های ورزشی به شکل کیفی و مطلوب و جذب هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان به این هیئت‌ها و فعالیت‌های در ابن بخش باشیم.

وی افزود: در این زمینه روسا، مربیان و ورزشکاران پیشکسوت هیئت‌های ورزشی نقش و تاثیر بسزایی داشته و می‌توانند جوانان و نوجوانان را برای حضور گسترده‌تر در عرصه فعالیت‌های ورزشی ترغیب و تشویق کنند که این امر باید مورد توجه قرار گرفته و زمینه‌های لازم برای فعالیت‌های ورزشی جوانان و نوجوانان در شهرستان کوثر فراهم شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیئت‌های ورزشی شهرستان کوثر ساماندهی شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات