50 هزار عراقی سپر انسانی داعش در فلوجه

سخنگوی ائتلاف بین المللی آمریکا علیه داعش اعلام کرد که تروریست ها شهروندان غیرنظامی در فلوجه را به اسارت گرفته و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند. به گزارش نامه نیوز به نقل از روزنامه میرور انگلیس، داعش از 50 هزار شهروند ساکن فلوجه به عنوان سپر انسانی استفاده می کند.

با وجود اینکه وزیر دفاع عراق از محاصر شهر فلوجه خبر می دهد اما شورشیان گروه تروریستی داعش ساکنان شهر فلوجه را به گروگان گرفته و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.

در حالی که نیروهای ارتش عراق در کنار نیروهای بسیج مردمی حملات رعد اسایی را علیه گروه تروریستی داعش در شهر فلوجه تدارک دیده اند، شورشیان این گروه اما با به گروگان گرفتن ساکنان فلوجه از آنها به عنوان دیوار انسانی برای محافظت از خود استفاده می کنند.

در حملات هوایی 5 روز گذشته ائتلاف بین المللی آمریکا علیه داعش بیش از 70 شورشی داعش در عراق و سوریه به هلاکت رسیدند از جمله ماهر البلوایی، رهبر داعش در شهر فلوجه عراق.

سخنگوی ائتلاف بین المللی آمریکا علیه داعش اعلام کرد که تروریست ها شهروندان غیرنظامی را به اسارت گرفته و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند.

فلوجه در گنار موصل، یکی از سنگرهای اصلی داعش در عراق محسوب می شود. از هفته گذشته حملات ارتش عراق برای بازپس گیری شهر فلوجه در استان الانبار عراق از کنترل داعش آغاز شد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «50 هزار عراقی سپر انسانی داعش در فلوجه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات