تشبیه وزیر ارشاد از گالری‎ها به مغازه!

به گزارش مشرق، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه همایش تجلیل از فعالان نماز در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر اینکه وضعیت گالری‌های هنرهای تجسمی به لحاظ محتوایی در شرایط بسیار بدی قرار دارد و وقتی که از گالری‌دارها سؤال می‌شود، عنوان می‌کنند این آثار مجوز وزارت ارشاد دارند و ما از این نظر مشکلی نداریم، گفت: من نمی‌دانم اینکه می‌گویید وضعیت خوبی ندارد یعنی چه؟!

وی عنوان کرد: گالری‌ای که ما مجوز می‌دهیم مثل بقیه مغازه‌هایی هستند که واحدهای صنفی به آنها مجوز می‌دهند، آنها هم موظف هستند یک اصولی را رعایت کنند، اگر مواردی هم تخلف دیده شود، با تخلفشان برخورد می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه باید بر گالری‌ها نظارت کرد، ابراز داشت: عموماً ما نظارت‌هایی داریم؛ با توجه به گستره این گالری‌ها، امکان اینکه ما روزانه بخواهیم بر آنها نظارت کنیم وجود ندارد، اگر گزارشی برسد مبنی بر اینکه تخلفی صورت گرفته، با تخلف برخورد می‌شود.

جنتی تصریح کرد: همانند مؤسسات فرهنگی چندمنظوره که چندین کار انجام می‌دهند؛ فیلم می‌سازند، همایش برگزار می‌کنند، فروشگاه‌های رسانه‌ای مجازی برگزار می‌کنند، همه کار می‌توانند انجام دهند، احیاناً برخی موارد گالری‌ها برگزار می‌کنند، اگر تخلفی به ما برسد، با تخلف برخورد می‌شود، البته هر جایی که تخلفی به ما رسیده، آنجا با آن برخورد شده است.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشبیه وزیر ارشاد از گالری‎ها به مغازه!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات