درگیری خلیل زاده با مدیر سپاهان بر سر رضایتنامه و رفتن به پرسپولیس

مدافع سپاهان با مدیر این باشگاه بر سر جدایی از زردپوشان به طور لفظی درگیر شد. به گزارش نامه نیوز، شجاع خلیل زاده نیم فصل با سپاهان قرارداد دارد و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس خواهان این بازیکن است.
پرسپولیسی ها به خلیل زاده گفته اند اگر رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد با او قرارداد می بندند و به همین دلیل این مدافع به صرافت افتاده تا هر طور شده رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد.
شنیده می شود بر سر همین موضوع خلیل زاده روز گذشته با باقریان دچار درگیری لفظی شدیدی شده و به مدیر سپاهان گفته حتی اگر روی سکو بنشیند حاضر نیست برای سپاهان بازی کند!
البته قانونا وی نمی تواند اینگونه رفتار کند و سپاهانی ها حق دارند مطابق قرارداد، از وی استفاده کنند و بعید است این کارهای خلیل زاده منجر به دریافت رضایت نامه اش شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگیری خلیل زاده با مدیر سپاهان بر سر رضایتنامه و رفتن به پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات