تجارت سودآور بانک تجارت، با تعویض کارت بانک تجارت

به گزارش مشرق، ابتدای ماه جاری بود که بانک تجارت اطلاعیه مبنی بر تعویض کارتهای این بانک به منظور اجرای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکسان سازی خدمات کارت های بانکی شبکه شتاب صادر کرد که براساس آن قرار شد که بانک تجارت منافع مشتریان خود را در این طرح به طور کامل ملحوظ داشته و تعویض کارتهایی که کمتر از یکسال از زمان صدور آنها گذشته را رایگان انجام دهد.


همچنین تعویض کارتهایی که بیش از یکسال از زمان صدور آنها گذشته با دریافت نصف مبلغ مصوب بانک مرکزی(معادل 11500 ریال )انجام می شود و تنها مشتریانی که از زمان انقضای تجارت کارت آنها گذشته مبلغ 23000 ریال برای تعویض تجارت کارت خود پرداخت می کنند.
اما عکس آنچه اعلام شده بود از سوی این بانک اتفاق افتاد، بطوریکه گزارش میدانی و تماس های صورت گرفته  حاکی از آن است که صدور کارت تحت هرشرایطی با کسر از حساب همراه بوده است.
نکته قابل تامل دیگر در این خصوص آن است که مطابق دستورالعمل بانک مرکزی مهلت انقضاء هر کارت بانکی از زمان صدور سه سال باید باشد این درحالی است که در سال گذشته بانک تجارت بنا به دلایلی نسبت به صدور کارتهای یک ساله اقدام کرده بود.
درآمد میلیاردی بانک تجارت
کاظمی‌پور مدیر روابط عمومی بانک تجارت گفت: در چند روز اخیر دیده شده که در مواقعی تعویض کارت‌های بانک تجارت با مشکلاتی همراه بود به طوری که هزینه ها براساس دستورالعمل ذکر به صورت قانونی انجام نمی گیرد.
کاظمی پور در ادامه اشاره کرد که بالاخره در هر طرحی مشکلاتی وجود دارد و در این طرح اشتباهاتی از سوی همکاران و سیستم بانک تجارت اتفاق افتاده که مبالغ زیادی از این طریق دریافت شده که بر اساس بازرسی‌ها در دو ماه آینده این طرح در حال بررسی قرار می گیرد و مبالغی که به صورت اشتباه از مشتریان و یا از حساب آنها کسر شده دوباره به آن حساب باز می گردد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجارت سودآور بانک تجارت، با تعویض کارت بانک تجارت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات