نیکوخصال: کی‌روش باید مراقب حرف‌هایش باشد و در حیطه اختیاراتش فعالیت کند

نیکوخصال: کی‌روش باید مراقب حرف‌هایش باشد و در حیطه اختیاراتش فعالیت کند
مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: حتی از فدراسیون فوتبال هم درخواستی مبنی بر استفاده از زمین شماره1 را نداشتیم.
صحبت های سرمربی تیم ملی علیه مدیریت مجموعه ورزشی آزادی شائبه های زیادی مبنی بر عدم تعامل مجموعه ورزشی آزادی با تیم ملی به وجود آورد. در همین خصوص با مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفتگویی انجام دادیم تا از صحت و سقم اظهارات کی روش مطلع شویم.


نیکوخصال در ابتدا عنوان کرد: بنده از زمانی که آقای کی روش در ایران مشغول به کار شده اند، نه ایشان را دیده ام و نه با ایشان صحبت کردم. واقعا نمی دانم آقای کی روش چرا این جملات را به زبان آورده است. ما حتی از فدراسیون فوتبال هم درخواستی مبنی بر استفاده از زمین شماره1 را نداشتیم.


ضمن اینکه ما در تاریخ 27 اردیبهشت نامه ای را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و در آن اعلام کردیم زمین شماره یک به علت ترمیم، یک ماه از دسترس خارج خواهد بود.


منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیکوخصال: کی‌روش باید مراقب حرف‌هایش باشد و در حیطه اختیاراتش فعالیت کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات