حاشیه سازی پیش از المپیک ممنوع

نعیم خواجوی در گفتگو با خبر نگار حوزه پایه وآبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: هدف ما از برگزاری رقابت های جایزه بزرگ دو و میدانی کسب سهمیه المپیک توسط ورزشکاران ایرانی بود.
دیگر هدف فدارسیون دوومیدانی ایجاد انگیزه بین ورزشکاران این رشته و ارزیابی  عملکرد ورزشکاران در چند ماه اخیر بود .

وی در ادامه گفت :شناخت خوبی از ورزشکاران در این مسابقات پیدا کردیم و یک رکورد ملی هم در این رقابت ها جابجا شد.

خواجوی در پاسخ به مخالفان عملکرد ریاست فدراسیون دو و میدانی  افزود: کیهانی به عنوان رییس فدارسیون در حد توان خود برنامه هایش را اجرا میکند و زیاد جالب نیست که نزدیک مسابقات المپیک با انتقاد  از برنام ها برای این رشته مدال آور حاشیه سازی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: قرار است فدراسیون دو و میدانی بین 22 تا 24 ورزشکار را به مسابقات ارزوروم ترکیه که یکی از مراحل گزینشی کسب سهمیه المپیک است اعزام کند همچنین رقابت های جام کازانف در قزاقستان در تیر ماه یکی دیگر از شانس های کسب سهمیه المپیک برای 8 تا 10 ورزشکار است.

رئیس کمیته تیم های ملی گفت: از زمانی که  کیهانی ریاست فدراسیون را عهده دار شده است حامیان مالی تمام هزینه های برگزاری رقابت های داخلی و اعزام ورزشکاران به اردوهای خارجی را تقبل کرده اند.

خواجوی یادآورشد: در المپیک ریو تنها حدادی شانس کسب مدال را داراست این مهم در صورتی که حدادی بتواند در فرصت باقیمانده رکورد خودش را ارتقاء بخشد، تحقق می یابد تا همانند المپیک لندن مدال آوری کند، امیدوارم باقی دوومیدانی کاران هم در این مسابقات مهم رکوردهای ملی را ارتقا دهند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حاشیه سازی پیش از المپیک ممنوع» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات