همگرایی سران عرب با رژیم صهیونیستی/ افشای درمان شاهزاده بحرینی در تلاویو

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع خبری آگاه از مداوای یک شاهزاده خانم بحرینی مقرب به «ملک حمد بن عیسی آل خلیفة»، در بیمارستانهای «تلاویو» پایتخت رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «اللؤلؤة»، این شاهزاده بحرینی با هواپیمای خصوصی به یکی از بیمارستاهانهای اسرائیل برای درمان منتقل شد. بدین منظور باید اشاره کرد پیش تر، دیگر شاهزاده های کشورهای حوزه خلیج فارس نیز اقدامی مشابه را انجام داده بودند.

منابع خبری وابسته به رژیم سرکوب گر آل خلیفه این اقدام را، وجود خدمات پزشکی پیشرفته در اسرائیل توجیه کردند و مدعی شدند اسرائیل یکی از مقصدهای پزشکی جهان است.

این اقدام عملی در جهت عادی سازی روابط صهیونیستی – خلیجی، اظهارات رسمی «حمد العامر» معاون شورای همکاری کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را در اذهان زنده می کند. وی در سال 2013 از تمایل و رغبت مقامات بحرینی در اتحاد و هم پیمانی با رژیم اسرائیل خبر داد.

العامر از وجود دیدارهای رسمی بین مقامات صهیونیستی و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس سخن راند، که معارضان بحرینی این اقدام را گامی خطرناک بر امنیت ملی بحرین و منطقه قلمداد کردند.

بدین منظور گزارشهای مستند فراوانی از همگرایی برخی سازمانهای کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با اسرائیل در دست است. در این راستا می توان به آخرین سمینار مشترک بین «ترکی الفیصل» رئیس سرویس اطلاعات عربستان با «ژنرال یاکوف عمیدرور» رئیس شورای امنیت ملی اسرائیل اشاره کرد.

شایان ذکر است بحرین یکی از پیشگامان عادی سازی روابط با اسرائیل بوده است. بدین منظور می توان به مشارکت «مشیر سالم» دونده بحرینی «کینیایی» الأصل در مسابقات ماراتون اشاره کرد. روزنامه ای صهیونیستی در این راستا اینگونه تصریح کرد: مشیر سالم اولین ورزشکار عرب است که در مسابقات ورزشی داخل اسرائیل شرکت می کند.

گفتنی است روزنامه صهیونیستی «جيروزاليم پست» از دیدار رسمی بین پادشاه بحرین و «مارک شنایر» حاخام صهیونیستی در منامه خبر داد و گفت: حمد بین عیسی آل خلیفه  در این دیدار به گشودن کانالهای دیپلماتیک میان برخی کشورهای عربی و اسرائیل، به صورت علنی ابراز تمایل کرده است.

انتهای پیام/750

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همگرایی سران عرب با رژیم صهیونیستی/ افشای درمان شاهزاده بحرینی در تلاویو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات