البرز پایلوت اجرای طرح ملی تبادل اطلاعات اقتصادی کشور شد

سید حمید طهائی روز یکشنبه در جلسه استقرار سامانه یکپارچه تبادل اطلاعات اقتصادی کشور که در سالن جلسات استانداری البرز برگزار شد، افزود: سال 92 موضوع اجرای این طرح مطرح و سال 93 ضوابط فنی اجرایی و مقدمات آن از سوی وزارت اقتصاد و دارایی و نهاد ریاست جمهوری تدوین شد.
وی ادامه داد: داده های اقتصادی در این بسته اختصاصی تجمیع و رصد خواهد شد، که با زیر ساخت هایی که در حوزه شبکه دولت الکترونیک در استان وجود دارد، البرز پایلوت اجرای طرح ملی مرکز تبادل اطلاعات اقتصادی شد.
طهایی گفت: تکمیل هر چه سریعتر مقدمات این طرح ضرورت دارد و تحقق این امر مستلزم همراهی مدیران حوزه فناوری اطلاعات است و هر گونه تأخیر و تعلل به زیان مردم می باشد.
وی اضافه کرد: از آنجایی که این استان پایلوت اجرای طرح دولت الکترونیک در کشور شده است، بنابراین از لحاظ فنی و محتوایی همچنین شیوه های کاربری از این پکیج اطلاعاتی باید تمامی نواقص رفع شده باشد.
استاندار البرز گفت: ایجاد بسترهای شهر هوشمند یکی از برنامه های دولت یازدهم در زمینه خدمات دولت الکترونیک بوده است و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در این زمینه البرز پیشگام در کشور باشد.
1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «البرز پایلوت اجرای طرح ملی تبادل اطلاعات اقتصادی کشور شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات