عرب عامری: به دنبال بازنگری عملکرد مربیان داخلی هستیم


نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال با اشاره به جذب یک مربی آلمانی برای تقویت فوتبال بانوان گفت: اگر اعتبارات تامین شود، به دنبال جذب یک مربی خارجی از کشور آلمان در راس تیم ملی فوتبال بانوان هستیم.
الهه عرب عامری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: طی صحبتی که با رییس کمیته بانوان فیفا و AFC داشتم و در جهت توسعه و رشد فوتبال و فوتسال بانوان و پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان قرار بر این شد که اگر کمیته بانوان فیفا و AFC موافقت کنند، به صورت پروژه‌های سه یا شش ماهه از حضور مربیانی که در فیفا و AFC حضور دارند، به صورت رایگان برای تقویت مربیان داخلی و همچنین رشد و توسعه فوتبال و فوتسال بانوان استفاده می‌کنیم.
وی همچنین از بازنگری در عملکرد مربیان تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان خبر داد و گفت: طی صحبتی که با مهدی تاج داشتم، مقرر شد برای توسعه و پیشرفت فوتبال زنان، عملکرد مربیان تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا ببینیم از نظر وضعیت در چه شرایطی قرار دارند و اگر نیاز به حضور مربیان خارجی در تمام رده‌های سنی باشد، از حضور مربیان خارجی نیز بهره‌ ببریم.
عرب عامری در رابطه با خداحافظی ایراندوست از تیم ملی فوتبال بانوان گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم و دقیقا نمی‌دانم که به چه دلیلی وی از تیم ملی فوتبال بانوان خداحافظی کرده است.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در پایان در رابطه با مطرح شدن موضوع دو جنسه‌ها در فوتبال بانوان خاطرنشان کرد: این موضوعی است که از سال 88 فیفا قوانین خاصی را برای این منظور در نظر گرفته بود و ما مجبور به رعایت آن قوانین بودیم. البته همواره پیگیر مسئله دو جنسه‌ها در فوتبال و فوتسال زنان بودیم و هستیم و از همان سال تاکنون با همکاری کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و با تشکیل پرونده سلامت برای زنان فوتبالیست و فوتسالیست سعی کردیم این گونه مسائل را مرتفع کنیم. بنابراین تصور نمی‌کنم که امروز شاهد چنین موضوعی در فوتبال بانوان باشیم و مطرح کردن این گونه مسائل در برهه کنونی تنها در جهت زیر سوال بردن عملکرد بانوان فوتبالیست کشورمان است.
انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرب عامری: به دنبال بازنگری عملکرد مربیان داخلی هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات