تحریم رقابت‌های انتخابی روسیه توسط آزادکاران داغستانی


کشتی گیران داغستانی در روز دوم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی روسیه شرکت نکردند.
به گزارش ایسنا، پس از جنجال داوری در دیدار اسماعیل موسکایف و ویکتور لبدوف کشتی گیران وزن 57 کیلوگرم در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روسیه، کشتی گیران داغستانی تهدید خود را برای عدم شرکت در این رقابت ها عملی کردند. بدین ترتیب دیروز و در روز دوم این رقابت ها، مسابقات اوزان 61، 86 و 125 کیلوگرم بدون حضور کشتی گیران داغستانی برگزار شد.
در پایان مسابقات روز دوم این رقابت ها، در وزن 61 کیلوگرم ایگور پونوماریف با پیروزی مقابل ویکتور راسادین به عنوان قهرمانی دست یافت و نورجان اسکرابین و داشا شاراستپانوف سوم شدند.در وزن المپیکی 86 کیلوگرم آنزور اوریشف مقابل الکساندر زلینکوف به برتری دست یافت و قهرمان شد در این وزن که عبدالرشید سعداله یف قهرمان روس ها، از کشتی گرفتن معاف بود. شامیل عبدالرحمن اف و ولادیسلاو والیف سوم شدند.در وزن المپیکی 125 کیلوگرم نیز، موحامزی ماگمدوف با شکست بخان دوکایف قهرمان شد، بالدان سیژیپوف و آنزور خزریف نفرات سوم این وزن بودند.
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی روسیه از روز 7 خردادماه در منطقه یاکوتیا در حال برگزاری است و امروز با مشخص شدن نفرات برتر اوزان 65 و 97 کیلوگرم به پایان می‌رسد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحریم رقابت‌های انتخابی روسیه توسط آزادکاران داغستانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات