تاسيس صندوق سرمايه‌های خطر پذير بين کشورهای اسلامی

به گزارش خبرنگار مهر، وحید احمدی صبح امروز با پروفسور «شوكت حميد خان» هماهنگ كننده كل كميته دائم همكاری های علمی فناوری سازمان همكاری اسلامی (COMSTECH) دیدار کرد.

در اين ملاقات، دو طرف، بر ضرورت انسجام و هماهنگی بيشتر برای توسعه همكاری های علمی و فناوری ميان كشورهای اسلامی، طراحی مدل جديدی از همكاری بين كشورها تاكيد كردند.

همچنین پيشنهاد تاسيس صندوق بين اسلامی سرمايه های خطرپذير، حمايت كامستک از درج جايزه مصطفی (ص) در سند نهایی اجلاس و برنامه ده ساله علم و فناوری كشورهای اسلامی، آمادگی ايران برای پذيرش مرجع ملی آموزش های فنی و مهارتی در جهان اسلام آمادگی برای ارائه بورس تحصیلی به كشورهای اسلامی و تاكيد بر حمايت جمهوری اسلامی ایران از سه شبكه كشورهای اسلامی موجود در كشورمان را مطرح كردند.

در ادامه هماهنگ كننده كل كميته دائم همكاری های علمی فناوری سازمان همكاری اسلامی (COMSTECH) موارد پیشنهادی از سوی معاون پژوهشی وزارت علوم را مورد تایید قرار داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاسيس صندوق سرمايه‌های خطر پذير بين کشورهای اسلامی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات