برنامه ۱۰ساله علم و فناوری كشورهای اسلامی بررسی می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، سی امین نشست كمیته اجرایی و پانزدهمین اجلاس مجمع عمومی كمیته دائم همكاری های علمی فناوری سازمان همكاری اسلامی (COMSTECH) با حضور وزرای علوم و فناوری كشورهای عضو سازمان همكاری اسلامی از ۱۰ تا ۱۲ خرداد ماه در اسلام آباد پاكستان برگزار می شود.

هیات ایرانی به سرپرستی وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری و با حضور مجید متقی طلب، رئیس پارک علم و فناوری گیلان و هادوی، رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در این اجلاس شركت خواهند كرد.

از موضوعات مهم مطروحه در این اجلاس «برنامه عمل ده ساله  دوم (۱۰۲۵-۲۰۱۶)علم و فناوری كشورهای اسلامی»  است که در اجلاس سران در قزاقستان مورد بررسی تصویب قرار می گیرد.

بررسی فعالیت های كامستك و ارگان های زیر مجموعه آن، بررسی برنامه و بودجه، گزارش كشورهای عضو درخصوص دستاوردها ی آموزش عالی و علوم و فناوری و انتخاب اعضای جدید كمیته اجرایی از دیگر موارد دستور كار این اجلاس است.

جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۸۹ تاكنون عضو كمیته اجرایی كامستک بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه ۱۰ساله علم و فناوری كشورهای اسلامی بررسی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات