نظر بازیگر فیلم «کتاب قانون» درباره نقش منفی

کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند. باشگاه خبرنگاران جوان: فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص کم کار شدنش در آثار هنری ابراز داشت: هم اکنون یک سال است که هیچ پیشنهادی نداشتم و آخرین کارم، سریال «دردسر های عظیم» برزو نیک نژ‍اد بود. در حقیقت پیر شده ام و کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند.
 
وی همچنین با ذکر خاطره‌ای از سریال «دردسرهای عظیم» اظهار داشت: در آن زمان که آن سریال در حال پخش بود، مردم من را که در خیابان می دیدند به من اخم می کردند و می گفتند که ما دوست نداریم، نقش منفی بازی کنی. همواره نظر مردم برای من بسیار مورد توجه است، اما دیدگاه من این است که نقش منفی بسیار جای کار دارد و به داستان جان می‌دهد. به عنوان مثال در سریال «دردسرهای عظیم» همه داشتند زندگی عادی خود را انجام می دادند که با ورود شخصیت منفی که من ایفاگر نقش آن بودم، داستان با یک چالش مواجه شد و هیجان قصه بالا رفت.
 
بازیگر فیلم «کتاب قانون» همچنین در خصوص افت فیلمنامه و نبود قهرمان در داستان‌ها ابراز داشت: به طور کلی داستان‌ فیلم‌ها افت کرده اند و جاندار نیستند. به تبع آن نیز قهرمان در فیلم ایجاد نمی‌شود و یا قهرمان‌های داستان قدرتمند و به نوعی الگو ساز جامعه نیستند. البته باید گفت که فیلم های با کیفیت نیز تولید می‌شود ولی تعداد آن کم است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظر بازیگر فیلم «کتاب قانون» درباره نقش منفی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات