خبر سردار اشتری از تهیه شناسنامه اموال

فرمانده نیروی انتظامی از اقدام ناجا برای ایجاد شناسنامه اموال با همکاری دستگاه‌ها و شهروندان خبر داد. خبرگزاری ایسنا: سردار حسین اشتری ظهر امروز در حاشیه گردهمایی روسای پلیس‌های آگاهی سراسر کشور که در مقر مرکزی ناجا برگزار شد، به برگزاری این جلسه اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف برگزاری این گردهمایی بررسی عملکرد پلیس آگاهی در سال گذشته است. همچنین ضمن بررسی نقطه ضعف و قوت سال گذشته سیاست‌ها و اولویت‌های امسال نیز مورد تاکید قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برخورد و مقابله با باندهای مبارزه با قاچاق کالا و عرض از اولویت‌های پلیس آگاهی در سال جاری است، خاطرنشان کرد: ناجا اهتمام ویژه‌ای در این حوزه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه ماموریت ناجا پیگیری و مقابله با سرقت است، خاطرنشان کرد: امیدواریم که مقابله با این اقدامات مجرمانه تشدید شود. همچنین پیشگیری از وقوع سرقت نیز جزو اهداف ماست.

سردار اشتری تصریح کرد: در برخورد با سارقان گرچه دانه درشت‌ها در اولویت هستند؛ اما با سارقان خرد نیز برخورد خواهد شد چرا که ارتقای امنیت روانی جامعه جزو اولویت‌های اصلی ماست.

وی از کاهش 5 درصدی سرقت در سال گذشته خبر داد و افزود: برخورد با جرایم خشن و باندهای سرقت‌های مسلحانه و به عنف، از دیگر اولویت‌های ناجاست و امسال نیز با جدیت طرح‌های خود را ادامه خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین از طرح ناجا برای ایجاد شناسنامه اموال در سال جاری خبر داد و افزود: این اقدام با کمک وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های مسوول و شهروندان انجام شده و براساس آن سامانه‌ای طراحی خواهد شد که افراد بتوانند کد و حتی تصاویر اموال خود را صادر کنند چراکه شناسایی مالکان اموال مسروقه جزو یکی از چالش‌های ماست.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبر سردار اشتری از تهیه شناسنامه اموال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات