سوال طعنه‌آمیز کربکندی: دستیار شاگرد خودم شوم؟!

پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: در مورد اینکه تا چه اندازه خبر سرپرستی‌اش در تیم فوتبال سپاهان صحت دارد، گفت: امکان ندارد سرپرست شوم، من کارم مربیگری است و این موضوع صحت ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی، عبدالله ویسی سال ها قبل دستیار رسول کربکندی بوده واکنون که کربکندی دیگر در زمینه مربیگری فعالیت نمی کند ویسی از وی خواسته به او در سپاهان کمک کند. رسول کربکندی در مورد اینکه تا چه اندازه خبر سرپرستی‌اش در تیم فوتبال سپاهان صحت دارد، گفت: امکان ندارد سرپرست شوم، من کارم مربیگری است و این موضوع صحت ندارد.

وی ادامه داد: ویسی از من خواسته تا او را کمک کنم و اگر بتوانم از لحاظ فنی او را کمک خواهم کرد، اما این کمک در قالب سرپرست نخواهد بود.

کربکندی در مورد اینکه آیا کمک‌مربی ویسی خواهد شد یا خیر، گفت: یعنی کمک شاگرد خودم بشوم؟! آنها می‌گویند در قالب مدیر فنی این کمک انجام شود، اما واقعا دنبال پست و سمت نیستم؛ هرچند که سرپرستی و کمک‌مربی‌گری را هم قبول نخواهم کرد.

وی گفت: در هر صورت شاید مدیر فنی یا سازمان فوتبال در سپاهان ایجاد شود و بنده در قالب یکی از این دو پست به سپاهان کمک کنم، هرچند که هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در پایان در مورد پیش‌بینی‌اش در مورد فینال جام حذفی گفت: پیش‌بینی این دیدار خیلی سخت است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سوال طعنه‌آمیز کربکندی: دستیار شاگرد خودم شوم؟!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات