آب پاکی رئیس فدراسیون شطرنج روی دست هیاتهای استانی

به گزارش ایرنا مهرداد پهلوان‌ زاده روز یکشنبه در مجمع عمومی هیات شطرنج استان همدان اظهار کرد: در شطرنج تصمیم بر این شد که حامی مالی فدراسیون نیز هیات های استانی نباشند به گونه ای که استان ها فعالیتی داشته باشد و فدراسیون سهمی از آنها دریافت کند.
وی افزود: هیات های استان نیز باید به لحاظ مالی بتوانند برنامه ریزی داشته باشند و خودگردانی مالی را جزو اهداف اصلی و سالیانه خود قرار دهند.
پهلوان زاده اضافه کرد: کشورمان از سال 91 تاکنون با بحران اقتصادی مواجه است و تمام سعی ما در این است که با صرفه جویی در هزینه ها بتوانیم اقدام عملی در اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.
وی بیان کرد: رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید نیز اقدام مناسب در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است و در ورزش نیز با جدیت در این مسیر گام برداشته می شود.
رئیس فدراسیون شطرنج کشورافزود: دولت و ملت همکاری خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی داشته اند و اجازه نداده اند بحران اقتصادی عرصه را بر آنها تنگ کند.
وی در ادامه این نشست با تاکید بر اجرای رقابت های شطرنج در شهرستان ها گفت: هیات های استانی اجازه بدهند رقابت های شطرنج در شهرستان ها نیز برگزار شود تا آنها نیز سهم بسزایی در پیشرفت این ورزش داشته باشند.
وی با اشاره به مخاطبان پرشمار در ورزش شطرنج گفت: هیات های استانی با برگزاری کلاس های آموزشی، رقابت و برنامه های متنوع ضمن کمک به کسب درآمد، در پیشرفت این ورزش نیز گام بردارند.
وی با اشاره به توافق صورت گرفته با فدراسیون پزشکی ورزشی کشور مبنی بر اختیاری شدن بیمه ورزشی شطرنجبازان گفت: در 25 سال اخیر هیچ یک از شطرنجبازان از بیمه ورزشی استفاده نکرده اند و این موضوع باعث شد تا در توافقی از ابتدای سال جاری بیمه شطرنجبازان اختیاری شود.
وی با تمجید از عملکرد هیات شطرنج استان همدان در سال های اخیر گفت: امیدوارم همدان در دو سال آینده استاد بین المللی پیدا کند.
وی افزود: همدانی ها باید برای رسیدن به این هدف مهم تلاش کنند چرا که بیشترین فعالیت را دارند و نیاز است استاد بین المللی داشته باشند.
مجمع عمومی سالیانه هیات شطرنج استان همدان با حضور ریاست فدراسیون شطرنج همدان و مدیرکل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.
در این مجمع که ظهر امروز (یکشنبه) در سالن کنفرانس دفتر مدیریت پژوهش استانداری برگزار شد، مهرداد پهلوان زاده ریاست فدراسیون شطرنج کشور ، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان و سایر اعضای مجمع حضور داشتند.
در ادامه برخی از روسای هیات های شهرستانی نظرات خود را دربارهشرایط هیات و برخی مسایل دیگر عنوان کردند.
7520/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آب پاکی رئیس فدراسیون شطرنج روی دست هیاتهای استانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات