نامه عضو شورای نخبگان جوان هنرمند به وزیر ارشاد

رهام اشکش هنرمند مسجدسلیمانی و عضو شورای نخبگان جوان هنرمندکشور در نامه به وزیر ارشاد از نشر بعضی تصاویر در کتاب های رده سنی کودک و نوجوان انتقاد کرد.

به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در بخشی از این نامه آمده است:

متاسفانه در نشر کتاب های رده سنی کودک و نوجوان،که مهم ترین مقطع سنی برای رشد وجهت دهی فکری افراد هست،دقت و نظارت مناسب صورت نمی گیرد. متاسفانه در برخی کتاب های چاپ شده کودک و نوجوان تصاویر خشونت آمیز همچون اعدام،شکنجه و کشتن حیوانات دیده می شود و این یعنی ترویج مستقیم رفتار خشونت آمیز و عادی جلوه دادن مسائل خشونت آمیز. همه ما زمانی کودک بودیم و می دانید هیچ چیز مانند داستان های دوران کودکی در ذهن انسان حک نمی شود و بیشترین تاثیر را کودکان از یارمهربان( کتاب ) و تصاویر رنگی آن می گیرند، امیدوارم دراین مورد و نظارت بهتر بر نشر کتاب مقطع حساس کودک و نوجوان، حساسیت بیشتر به خرج دهید و دستورات لازم را دراین زمینه و بهبود آن مبذول فرمائید.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامه عضو شورای نخبگان جوان هنرمند به وزیر ارشاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات