پذیره نویسی شرکت اعتباری ثامن از چهارشنبه در فرابورس

ولی نادی قمی با اعلام این خبر افزود: شرکت اعتباری ثامن با هدف انجام عملیات سپرده‌پذیری و اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی در تمامی بخش‌های اقتصادی که در اساسنامه شرکت آمده و قوانین و مقررات بانک مرکزی به آن اجازه می‌دهد، پذیره نویسی و تاسیس می‌شود.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین که به عنوان مشاور عرضه این پذیره نویسی قبول سمت کرده در ادامه توضیح داد: تمام سرمایه شرکت به مبلغ 3هزارمیلیارد ریال به صورت نقد است و آورده غیرنقد وجود ندارد و 50 درصد از سهام شرکت توسط مؤسسان تعهد شده است و موسسان هیچگونه مزایایی برای خود در نظر نگرفته‌اند.

وی در خصوص این عرضه گفت: این عرضه در فرابورس ایران و از طریق کارگزاری های آن انجام می شود که اشخاص حقیقی اجازه دارند حداقل 500 سهم و حداکثر 10 هزار سهم و اشخاص حقوقی حداقل 500 سهم و حداکثر 30 هزار سهم را از طریق پذیره نویسی خریدار کنند.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین یادآور شد: پذیره‌نویسی از اول وقت اداری روز چهارشنبه 12 خرداد آغاز و تا پایان وقت اداری 21 خرداد به ‌مدت 10روز ادامه خواهد داشت، اما چنانچه سقف سرمایة تعیین‌شده قبل از انقضای مهلت پذیره‌نویسی تکمیل و وجوه مربوطه تأمین شود، عملیات پذیره‌نویسی متوقف می‌شود .

نادی در خصوص چگونگی پذيره‌نويسی یاد آور شد: این پذیره نویسی به قیمت اسمی یعنی هر سهم هزار ریال انجام می‌شود و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده برای پذیره‌نویسی با مراجعه به یکی از شعب کارگزاری‌های فعال در فرابورس ایران با رعایت نسبت‌های حداقلی و حداکثری اشخاص حقیقی و حقوقی درخواست خود را تکمیل و وجوه لازم را به حساب کارگزار واریز کنند.

مشاور عرضه شرکت اعتباری ثامن افزود: متقاضیانی که فاقد کد سهامداری (در سامانة معاملات بورس و فرابورس) هستند، باید حداقل سه روز قبل از شروع پذیره‌نویسی با مراجعه به شرکت کارگزاری مورد نظر خود با ارائه مدارک نسبت به اخذ کد سهامداری اقدام کنند تا در روز عرضه با مشکل روبهرو نشوند؛ چون با توجه به اینکه پذیره‌نویسی سهام شرکت از طریق سامانه معاملات فرابورس ایران انجام می‌شود، بنابراین خرید سهام برای متقاضیان پذیره‌نویسی بر اساس اولویت تاریخ و ساعت ارائه سفارشات خرید از طریق شرکت‌های کارگزاری فرابورس ایران در سامانه معاملاتی انجام می شود.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین با اشاره به اینکه عامل شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین است یادآور شد: به منظورحصول اطمینان از تکمیل پذیره‌نویسی تمامی سهام در نظر گرفته شده برای عرضة عمومی، شرکت اعتباری ثامن سهامی عام در شرف تأسیس، تأمین سرمایه نوین تعهد پذیره نویسی این شرکت را بر عهده گرفته است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پذیره نویسی شرکت اعتباری ثامن از چهارشنبه در فرابورس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات