صنایع دستی ثروت ملی محسوب می شود

صنایع دستی علاوه بر جنبه هنری، ثروت ملی نیز محسوب می شود.

به گزارش میراث آریا، محمدعلی سهمانی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع دستی گفت: نمایشگاه صنایع دستی امسال نسبت به سال گذشته پر رونق تر و متنوع تر و در سطوح و طبقه بندی های حرفه ای تری برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه نظر افکار عمومی و مردم را  به خوبی به خودش جلب کرده است، ادامه داد: امسال بازدید کننده های بیشتری نسبت به سال های گذشته در نمایشگاه حضور داشتند و در این نمایشگاه علاوه بر انعکاس هنر ایرانی و صنایع دستی ایران، از ذوق هنری وهنر کشورهای دیگر استفاده شده، آمیختگی هنر ایران با دیگر کشورها اتفاق خوبی است.

سهمانی بیان کرد: فروش در نمایشگاه صنایع دستی امسال با استقبال نسبتا خوبی همراه بوده است و صنایع دستی علاوه بر جنبه  هنری، ثروت ملی محسوب می شود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون افزود: برای ایجاد ارزش افزوده و تولید صنایع دستی در سطح ملیف سوق دادن بانک ها به این سمت می تواند سهم قابل توجهی داشته باشد. در چند سال اخیر این بخش روند رو به رشد خوبی را تجربه کرده است و گام برداشتن با همین روند می تواند باعث توانایی بیشتر و شکوفایی صنایع دستی شود.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صنایع دستی ثروت ملی محسوب می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات