«خبر ورزشی» مجرم شناخته شد

هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول روزنامه خبر ورزشی را مجرم تشخیص داد. خبرگزاری ایسنا: هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول روزنامه خبر ورزشی را مجرم تشخیص داد.

جلسه رسیدگی به پرونده‌های پایگاه خبری بانک ورزش و روزنامه خبر ورزشی در شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران و جلسه رسیدگی به پرونده سایت دانا در شعبه 3 دادگاه کیفری استان تهران و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

پرونده پایگاه خبری بانک ورزش به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر تشکیل شده بود که شاکی اعلام رضایت کرد.

پرونده مدیرمسئول روزنامه «خبر ورزشی» با اعلام جرم دادستانی و به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر تشکیل شده بود که طبق اعلام نظر هیأت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا مجرم شناخته و مستحق تخفیف دانسته شد.

پرونده مدیر مسئول سایت دانا نیز به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر و افترا تشکیل شده بود که بر اساس اعلام نظر هیات منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این سایت در هر دو مورد اتهامی مجرم شناخته شده و مستحق تخفیف دانسته شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««خبر ورزشی» مجرم شناخته شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات