مدرسه سازی زیربنای پیشرفت و توسعه جامعه است

به گزارش ایرنا، سید مهدی صادقی روز یکشنبه در هجدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز قم، با بیان اینکه مدرسه سازی توفیق بزرگی است، افزود: این کار خیر خدایی عزت دو دنیا را دارد و خیران از فرصت خوبی برای خدمت به مردم بهره مند شده اند.
وی با بیان اینکه کار خیر موجب تعالی انسان در دنیا و آخرت می شود، اضافه کرد: زمینه های بسیاری برای مشارکت خیران در کشور وجود دارد که از جمله کمک به بیماران خاص و کسانی که ظرفیت جذب در جامعه ندارند و باید در مکان و شرایط خاصی نگهداری شوند.
وی گفت: جشنواره خیرین مدرسه ساز در جهت تشویق و ترغیب کسانی که اطلاع کمی در این زمینه دارند و یا هنوز فرصت حضور پیدا نکرده اند، بسیار مفید است تا نیت کنند و با خدا عهد ببندند که در امور خیر پا پیش بگذارند.
صادقی افزود: خداوند به کسانی که در کار خیر قدم می گذارند کمک می کند تا تعهداتشان را محقق کنند.
وی از تمام کسانی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در امر بسترسازی انجام این کار خیر برای ایجاد مدارس جدید تلاش و مشارکت می کنند، تشکر کرد.
هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان قم با حضور محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، سید مهدی صادقی استاندار قم و حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی در باشگاه فرهنگیان شماره دو برگزار شد.
/2085/ 6133/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدرسه سازی زیربنای پیشرفت و توسعه جامعه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات