اساس کار اقتصاد مقاومتی، فعالیت‌ های تبیینی و توسعه فرهنگی است

به گزارش ایرنا از بنیاد شهید، محسن انصاری در چهارمین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن تسلیت پیش رو بودن سالروز وفات امام خمینی(ره)، مهمترین کار بنیاد شهید و امور ایثارگران را توسعه فرهنگ جهادی دانست و افزود: از کمیته توسعه فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظار داریم تا خروجی مناسبی داشته باشد که باعث توسعه و افزایش توان نرم نظام شود.
وی بر لزوم تنظیم پیوست فرهنگ جهادی برای هر یک از برنامه ‌های کمیته ‌های مختلف ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد تاکید کرد و گفت: این پیوست فرهنگی باید توسط کمیته توسعه فرهنگی بنیاد شهید تنظیم شود، این پیوست باید دانش‌ بنیان و دید بلندمدت داشته باشد.
قائم ‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در بحث گفتمان سازی و توسعه فرهنگ جهادی باید محیط ‌های علمی، آموزشی و رسانه‌ای مدنظر باشد زیرا این محیط‌ها در توسعه گفتمان نقش دارند.
در این جلسه چهار برنامه عملیاتی کمیته توسعه فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران با عناوین ارتقای شاخص‌ های فرهنگ جهادی، گفتمان سازی فرهنگ جهاد و ایثار با رویکرد اقتصاد مقاومتی، توسعه فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقای میزان مشارکت و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای به تصویب رسید.
با تصویب این چهار مصوبه و تصویب 10 برنامه عملیاتی کمیته توانمندسازی و هشت برنامه عملیاتی کمیته بهره‌ وری در جلسات قبلی ستاد، تاکنون 22 عنوان برنامه در سطح بنیاد شهید و امور ایثارگران به تصویب رسیده که به مرور برنامه‌های آن تهیه و مصوب خواهد شد.
همچنین درباره سیاست‌ها و خط ومشی واحدهای اقتصادی و تولیدی نیز بصورت مجزا در کمیسیون اقتصادی بحث و تصمیم‌گیری می شود.
اجتمام ** 7268 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اساس کار اقتصاد مقاومتی، فعالیت‌ های تبیینی و توسعه فرهنگی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات