امیر حسین صدیق مجری برنامه «کتاب باز»

امیرحسین صدیق بازیگر سریال های تلویزیونی همچون « قصه های تا به تا» ، « عصر پاییزی»،«کتابخانه هدهد» و « درد سرهای عظیم ۲» ایفای نقش کرده است. او در حال حاضر اجرای برنامه « کتاب باز» را از شبکه نسیم بر عهده دارد. روزنامه بانی فیلم: امیرحسین صدیق بازیگر سریال های تلویزیونی همچون « قصه های تا به تا» ، « عصر پاییزی»،«کتابخانه هدهد» و « درد سرهای عظیم ۲» ایفای نقش کرده است. او در حال حاضر اجرای برنامه « کتاب باز» را از شبکه نسیم بر عهده دارد.

امیر حسین صدیق مجری برنامه «کتاب باز»

همچنین فیلم سینمایی «آشوب» به کارگردانی کاظم راست گفتار و با حضور او به زودی اکران خواهد شد. وی در سریال « بیقرار۲» به کارگردانی فلورا سام نیز بازی کرده است و این سریال آماده پخش است ، اما هنوز پخش نشده است. او در تله فیلم «گوشی قرمز» نیز بازی کرده ،‌اما هنوز پخش نشده است.

وی درباره فعالیت های اخیر خود به ما توضیح می دهد:« من در حال حاضر بیشتر به حضور دربرنامه «کتاب باز» از شبکه نسیم می پردازم. این برنامههر شب ساعت ۹:۳۰ پخش می شود. پیش از این برنامه در تله فیلم « گوشی قرمز» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی بازی کرده ام و هنوز ژخش نشده است. مدت های زیادی از اتمام فیلمبرداری سریال « بیقرار۲» به کارگردانی فلورا سام می گذرد و هنوز تلویزیون برای پخش آن اقدامی نکرده است.

تلویزیون سریال های تکراری راپخش می کند ،‌اما کارهای آماده اش را مدت ها پخش نمی کند». وی در ادامه می افزاید:« دوستان هنرمندم لطف دارند و پیشنهاد های زیادی برای حضور در تئاتر به من می دهند ، اما من با توجه به شرایطم امکان حضور در آن ها را نداشته ام. در حوزه سینما هم پیشنهاد هایی دارم ، اما هنوز قطعی نشده است. در اپیزودی از یک سریال برای شبکه نمایش خانگی هم بازی کرده ام و هنوز سریال پخش نشده است». این بازیگر در پایان می گوید:« به نظر من بود و نبود یک نفر در کلیت سازمان تاثیر نمی گذارد ، بلکه باید کل سیستم به سمت بهبود، تغییر کند».

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امیر حسین صدیق مجری برنامه «کتاب باز»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات