گلایه های سیاوش طهمورث

سیاوش طهمورث بازیگر سریال های پرمخاطبی از جمله « درپناه تو» ،«مسافر ری»‌ ،« نابرده رنج» و«برابر اصل» بوده است. همچنین سریال «زیر تیغ» با بازی او این روزها از شبکه آی فیلم باز پخش می شود. روزنامه بانی فیلم: سیاوش طهمورث بازیگر سریال های پرمخاطبی از جمله « درپناه تو» ،«مسافر ری»‌ ،« نابرده رنج» و«برابر اصل» بوده است. همچنین سریال «زیر تیغ» با بازی او این روزها از شبکه آی فیلم باز پخش می شود.

وی همچنین به تازگی در بخشی از سریال در حال پخش «معمای شاه» نیز بازی کرده است. او از برخی آموزشگاه ها به خاطر استفاده از نام او به عنوان مدرس بازیگری گله دارد، چرا که او به گفته خودش در هیچ آموزشگاهی تدریس نکرده است.

سیاوش طهمورث تصویر، ما را فراموش کرد

وی درباره حضور کم رنگش در تصویر به ما توضیح می دهد: «تصویر به طور کلی ما را فراموش کرده است ، سینما و تلویزیون فرقی ندارد، هر دو ما را کنار گذاشته اند. حوزه تئاتر سالن انچنانی به جز سالن تئاتر وحدت ندارد و متاسفانه این سالن هم پولی شده است. من به دنبال یک متن خوب برای ساخت نمایش هستم.

متن خوب ،‌یعنی متنی قوی و جذاب که متاسفانه راحت به دست نمی آید». وی در ادامه می افزاید:« آخرین بار سریال « معمای شاه» با بازی من از تلویزیون پخش شده است. خوشحالم که در بهترین قسمت از « معمای شاه» ایفای نقش کردم. درباره کلیت این سریال نظر نمی دهم ، چرا که قضاوت اثار ، آن هم از نوع تاریخی ، به این راحتی نیست.

 نقد درست نیاز به زمان و تفکر بیشتری دارد که به نظرم در مجال این گفت و گو نمی گنجد». این بازیگر در پایان می گوید:« من با هیچ آموزشگاه بازیگری برای تدریس همکاری نمی کنم. من به طور کلی اعتقادی به این اموزشگاه ها ندارم و به نظرم نتیجه کار بسیاری از آن ها موثر نبوده است.

اگر بازیگری موفق روزی در این موسسات حضور داشته از توانایی خودش پیشرفت کرده ، چون نسبت به روند این آموزشگاه ها آگاهم و موافق آن ها نیستم. چندی پیش در یک سایتی اسم من را به عنوان مدرس بازیگری در یکی از موسسات آورده بودند و من بلافاصله برای برداشتن نامم از سایت اقدام کردم. امیدوارم دیگر چنین استفاده های دروغینی از نام هنرمندان نشود».

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گلایه های سیاوش طهمورث» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات