بازی جیمزباند درفیلم اکشن «لاگن لوکی»

دانیل کریگ جیمزباند سینما با دور شدن از ماجراجویی های جاسوسی، در فیلم اکشن و دلهره آور «لاگن لوکی» وارد یک دنیای سرشار از توطئه می شود. جام جم: دانیل کریگ جیمزباند سینما با دور شدن از ماجراجویی های جاسوسی، در فیلم اکشن و دلهره آور «لاگن لوکی» وارد یک دنیای سرشار از توطئه می شود.

کارگردانی فیلم تازه کریگ را استیون سودربرگ کانادایی تبار به عهده دارد. فیلم نامه این اکشن را هم، خود سودربرگ نوشته است.

بازی جیمزباند درفیلم اکشن «لاگن لوکی»

تا به حال، حضور کاترین هیگل در فیلم قطعی شده است. احتمال دارد چانینگ تاتوم، آدام درایور و ست مک فارلین هم به جمع بازیگران آن بپیوندند.

نقطه کلیدی داستان فیلم در باره یک مسابقه بزرگ است. چند برادر در محور اصلی ماجراهای داستان قرار دارند. طرح یک قتل، ماجراها را به سمت و سوی تازه ای می برد.ین در حالی است که ماشین ها و تعقیب و گریز با ماشین، حرف مهمی در داستان فیلم و پیشبرد ماجراهای دلهره آور و هیجان انگیز آن می زنند.

کلید فیلم برداری «لاگن لوکی» برای اوایل فصل پائیز زده می شود. بخش مهمی از صحنه های فیلم در لوکیشن های مختلف کشور کانادا فیلم برداری خواهد شد.دانیل کریگ در حالی از دنیای مامور دو صفرهفت دور شده و در فیلم های دیگر بازی می کند، که شنیده می شود او قصد دارد همکاری با پروژه جیمز باند را قطع کند.

مدتی قبل اعلام شد این بازیگر انگلیسی تبار قصد دارد با یک مجموعه تلویزیونی به نام «پیوریتی» همکاری کند. این اولین کاراو با رسانه تلویزیون به حساب می آید.اسکات رودین تهیه کننده معتبر سینما، تهیه کننده این مجموعه دلهره آور تلویزیونی است. تاد فیلد فیلم ساز سرشناس سینما هم، امر کارگردانی آن را به عهده دارد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازی جیمزباند درفیلم اکشن «لاگن لوکی»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات