بالاخره «بمب» پیمان معادی خنثی شد

ماجرای فیلم «بمب» به روزهای موشک باران تهران برمی گشت. فضایی که کارگردان هایی از جمله ابراهیم حاتمی کیا و حمید نعمت الله در فیلم و سریال هایشان به آن پرداخته بودند، این بار برای پیمان معادی دردسرساز شد. وب‌سایت فرهنگ وهنر: ماجرای فیلم «بمب» به روزهای موشک باران تهران برمی گشت. فضایی که کارگردان هایی از جمله ابراهیم حاتمی کیا و حمید نعمت الله در فیلم و سریال هایشان به آن پرداخته بودند، این بار برای پیمان معادی دردسرساز شد.

پیمان معادی فیلمنامه تازه ای را برای دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه می دهد. در حالی که پیمان معادی طی ماه های گذشته در تدارک ساخت فیلم سینمایی «بمب» بود و با چندین بازیگر هم برای ایفای نقش در این فیلم مذاکره کرده بود از قرار معلوم مشکلاتی بر سر راه ساخت «بمب» باعث شده معادی پروژه دیگری را جایگیزین این فیلم کند.

بالاخره «بمب» پیمان معادی خنثی شد

موشک باران پردردسر

ماجرای فیلم «بمب» به روزهای موشک باران تهران برمی گشت. فضایی که کارگردان هایی از جمله ابراهیم حاتمی کیا و حمید نعمت الله در فیلم و سریال هایشان به آن پرداخته بودند، این بار برای پیمان معادی دردسرساز شد و او برای پرداختن به این موضوع به مشکل برخورد و چند نفر از اعضای شورای پروانه ساخت فیلمنامه او را پسند نکردند.

در ابتدا تصور می شد با انجام اصلاحات مشکل فیلم حل شود اما بعد از چند جلسه گفت و گو نهایتا شورای صدور پروانه ساخت برای صدور پروانه ساخت «بمب» قانع نشدند و از معادی خواسته شد فیلمنامه دیگری را برای پروانه ساخت ارائه دهد. همزمان گروه تولید «بمب» شامل سعید ملکان، محمدرضا منصوری و منیر قیدی هم مشغول ساخت فیلم «ویلایی ها» شدند تا ساخت «بمب» در شرایط فعلی منتفی شود.

بنابراین گزارش، پس از منتفی شدن پروژه «بمب» پیمان معادی به سرعت نگارش فیلمنامه دیگری با عنوان «گوش شکسته» را آغاز کرده است و قصد دارد آن را برای دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه دهد. تاکنون جزئیاتی از فیلم «گوش شکسته» مشخص نیست و به نظر میرسد با توجه به شرایط فعلی معادی این فیلم را ابتدای پائیز کلید بزند. «گوش شکسته» یک درام اجتماعی است و پیمان معادی مُصر است تا فیلم تازه خود را در سال جاری مقابل دوربین ببرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بالاخره «بمب» پیمان معادی خنثی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات