توصیه عضو جبهه پایداری به نمایندگان مجلس دهم

توصیه عضو جبهه پایداری به نمایندگان مجلس دهم

مهر/ نماینده مردم تهران در مجلس نهم و عضو جبهه پایداری با توصیه به نمایندگان دوره جدید مجلس گفت: نمایندگان مجلس دهم مراقب باشند که درگیر حاشیه‌ها نشوند و فرصت‌ها را از دست ندهند.

علی اصغر زارعی، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم با اشاره به پایان کار مجلس نهم و آغاز دوره جدید فعالیت مجلس در کشور، اظهار داشت: توصیه من به نمایندگان مجلس دهم این است که فرصت‌ها را غنیمت بشمارند و زمان را از دست ندهند.

وی افزود: در مجلس نهم کارهای بسیاری می‌شد انجام داد که فرصت نشد؛ به‌همین خاطر نمایندگان جدید مجلس مراقب باشند که درگیر حاشیه‌ها نشوند تا فرصت‌ها از دست نرود.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: در مجلس نهم از لحاظ کیفی نیز در بسیاری از زمینه‌ها بهتر می‌شد کار کرد؛ از جمله در موضوع بررسی برجام و قانون اقدام متقابل دولت در اجرای برجام، خیلی بهتر از این می‌شد عمل کرد که امروز در مقابل بدعهدی آمریکا دچار خسارت نشویم.

زارعی با بیان اینکه در مجموع حرکت مجلس نهم در جهت اصول کلی بود، اظهار داشت: اما مسئله اینجا است که از مجلسی با این ظرفیت، انتظار بیش از این می‌رفت، به‌همین دلیل توصیه خود ما به نمایندگان جدید این است که از ابتدا مراقب باشند که گرفتار حاشیه و آفت‌هایی که دیگران برای نمایندگان به‌طور فراوان ایجاد می‌کنند، نشوند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توصیه عضو جبهه پایداری به نمایندگان مجلس دهم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات