'خبر ورزشی' و 'دانا' مجرم شناخته شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات گفت: روزنامه خبر ورزشی و پایگاه اطلاع رسانی دانا در جلسه روز یکشنبه دادگاه مطبوعات به اتهام نشر مطالب خلاف واقع با اکثریت آراء مجرم شناخته شدند.
 
به گزارش انتخاب، علی اکبر کسائیان روز یکشنبه در گفت‎وگو با ایرنا افزود: پرونده‌های مطبوعاتی روزنامه خبر ورزشی، خبرگزاری ورزشی، سایت دانا در دادگاه مطبوعات مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
وی ادامه داد:‌ پرونده پایگاه اطلاع رسانی دانا در شعبه 3 دادگاه مطبوعات مورد رسیدگی قرار گرفت و به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و افترا با اکثریت آراء مجرم شناخته شد، هیات منصفه مطبوعات متهم را به اتفاق آراء مستحق تخفیف دانست.
 
کسائیان با بیان این که در ابتدای جلسه هیات مطبوعات شاکی خبرگزاری ورزشی اعلام رضایت کرد، افزود: روزنامه خبر ورزشی به اتهام نشر مطالب خلاف واقع با اکثریت آراء مجرم شناخته شد و هیات منصفه مطبوعات استان تهران به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.
 
به گفته کسائیان روزنامه خبر ورزشی و خبرگزاری ورزشی در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی مورد رسیدگی قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «'خبر ورزشی' و 'دانا' مجرم شناخته شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات