شوخی بیجایی که مرگ کارگر جوان را رقم زد

جسد روز حادثه متوفی با چند نفر از کارگرها در حال شوخی بود که من هم به جمعشان پیوستم، وی روی زمین دراز کشیده بود، پاهایش را گرفتم و به سمت کمرش فشار دادم که ناگهان از حال رفت ...

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ 22 اسفند سال گذشته مرد 38 ساله‌ای که در بیمارستان فیاض‌بخش بستری بود، جان خود را از دست داد که همسر متوفی با مراجعه به کلانتری 179 خلیج فارس از محل کار شوهرش شکایت کرد و آنها را در مرگ شوهرش مقصر دانست.

وی در اظهاراتش به مأموران گفت: همسرم محمد در شرکتی واقع در شهرک بهشر جاده قدیم کرج مشغول به کار بود، ساعت 6 صبح 25 دی، محمد را با اورژانس به بیمارستان منتقل کردند؛ زمانیکه من به بیمارستان رفتم، محمد به من گفت که پایش سر خورده، سرش گیج رفته و بر روی زمین افتاده، از آن زمان محمد در بیمارستان بستری بود و امروز جان باخت، در حال حاضر نیز از محل کار محمد شکایت دارم.

با انتقال جسد وی به پزشکی قانونی مشخص شد متوفی بر اثر اصابت جسم سخت دچار شکستگی و جابه‌جایی مهره‌های پنجم و ششم گردنش شده که در نهایت به دلیل قطع نخاع گردنی و فلج 4 اندام حرکتی، جان خودش را از دست داده است.

پس از طرح شکایت همسر محمد، به دستور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت، تحقیقات درباره علت این حادثه، از کارگران و مدیریت شرکت آغاز شد، یکی از شاهدان ماجرا در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساعت 5:30 صبح روز حادثه با تعدادی از همکاران در رختکن نشسته بودیم که محمد و پوریا در حال لباس عوض کردن و شوخی با هم بودند، در یک لحظه پوریا، پاهای محمد را گرفت، او را از زمین بلند کرد و به زمین زد، بعد پاهای او را بالا آورد که ناگهان محمد از حال رفت و پس از این به بهداری شرکت زنگ زدیم و محمد را به بیمارستان منتقل کردند.

صبح امروز، پوریا برای ارائه توضیحات در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و به بازپرس پرونده گفت: من با محمد بسیار دوست بودم، روز حادثه او با چند نفر از کارگرها در حال شوخی بود که من هم به جمعشان پیوستم، وی روی زمین دراز کشیده بود، پاهایش را گرفتم و به سمت کمرش فشار دادم که ناگهان از حال رفت.

پس از تحقیقات از شاهدان عینی و اظهارات پوریا، تحقیقات درباره این حادثه مرگبار همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شوخی بیجایی که مرگ کارگر جوان را رقم زد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات