توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، همچنان در آزمایشگاه!

طرح دولت برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار همچنان در مرحله آزمایش قرار دارد و کاستی های آن رفع نمی شود! بخش اجتماعی تبیان زنان سرپرست خانوار

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: سیستم طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را طراحی کرده ایم و آماده ورود داده هاست ولی برخی دستگاه ها همکاری های لازم را در زمینه در اختیار قرار دادن داده ها انجام نمی دهند.
فهیمه فیروزفر اظهارکرد: خلاء قانونی برای همکاری های بین بخشی داریم و لازم است اختیاراتی به معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری داده شود تا دستگاه ها ملزم به همکاری با آن باشند این در حالیست که اکنون این گونه نیست.
وی در ادامه گفت: لازم است کاستی های موجود در زمینه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را رفع کنیم تا بتوانیم آن را با موفقیت اجرا کنیم.
گفتنی است طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار یکی از طرح های دولت یازدهم در حوزه زنان بوده که به صورت آزمایشی در شهرستان ری اجرا شده است.


منبع: ایسنا

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، همچنان در آزمایشگاه!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات