حضور با لباس عروس در مسجد الحرام! (فیلم)

مسئولان مسجد الحرام تازه عروسی را که قصد داشت با لباس عروسی و همراه با شوهر خود وارد مسجد الحرام شود، از این کار باز داشتند.

به گزارش عصرخبر، انتشار ویدئویی از یک زن که قصد دارد با لباس عروس وارد مسجد الحرام شود، واکنش های مختلفی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی داشته است.

در حالی که برخی از کاربران این اقدام عجیب را نوعی بی احترامی به مسجد الحرام دانسته و آن را سرزنش کرده اند، گروهی دیگر با "عروس" همدردی کرده و گفته اند که هدف وی بهره مند شدن از برکت این مکان مقدس و کسب آرامش در آغاز زندگی مشترکش بوده است.

حضور در مسجد الحرام با لباس عروس! (عکس)

هنگامی که این زن، با لباس عروسی وارد صحن مسجد الحرام شده است، مسئولان صحن او را به پشت یکی از درها و دور از دیدگان مردم هدایت کرده اند و برای او و شوهرش توضیح داده اند که این لباس مناسب قداست مسجد الحرام نیست.

روزنامۀ "قبس" عربستان در این باره نوشته است که مسئولان صحن مسجد الحرام لباس مناسبی در اختیار این زن قرار داده و پس از آن به او اجازۀ ورود داده اند.

البته این نخستین بار نیست که مسئولان صحن مسجد الحرام با اقدام های عجیبی از این دست رو به رو می شوند. چندی پیش نیز فردی برای اینکه مبادا دوچرخه اش را به سرقت ببرند، قصد داشت با آن وارد مسجد الحرام شود.


[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور با لباس عروس در مسجد الحرام! (فیلم)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات